نماینده مجلس: مردم را با خدمت رسانی مناسب دلگرم این نظام کنیم

تهران- ایرنا- نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید با خدمت‌رسانی مناسب مردم را به کشور و نظام دلگرم و امیدوار کنیم‌.

به گزارش ایرنا، سید احمد رسولی نژاد روز پنجشنبه در جلسه اعضای شورای اداری شهرستان فیروزکوه افزود: در این دوره تلاش داریم با افزایش اعتبارات ملی سطح خدمات رسانی به مردم را افزایش دهیم.

وی با اشاره به تقدیم لایحه بودجه سال آتی به مجلس شورای اسلامی، اظهارداشت: این لایحه پس از دست کم ۲ هفته در ۱۲ کمیسیون تخصصی و اقتصادی مجلس بررسی می شود و امیدوارم با ارایه پیشنهادات لازم، میزان اعتبارات ملی شهرستان های فیروزکوه و دماوند ارتقا پیدا کند.

این نماینده مجلس همچنین از سفر هفته آینده رییس سازمان برنامه و بودجه استان تهران به شهرستان های دماوند و فیروزکوه خبر داد و گفت: در این سفر تلاش داریم ضمن برگزاری جلسات میزان بودجه استانی نیز بررسی و افزایش پیدا کند.


وی با بیان اینکه کشاورزان و باغداران با مشکلات جدی مواجه هستند، تاکید کرد: در این شرایط قیمت نهاده های دامی، کود و سایر تجهیزات کشاورزی افزایش یافته است و مدیران باید با کار و تلاش مشکلات مردم را حل کنند.

امام جمعه شهرستان فیروزکوه نیز در این جلسه با بیان اینکه به فرموده حضرت امام خمینی (ره) بالاترین عبادت خدمت به مردم است گفت: مدیران یک فرصت تعیین شده ۲ تا چهار ساله برای خدمت رسانی به مردم دارند و باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرند.

حجت الاسلام حسن حیدری افزود: مدیران باید با کار و تلاش مردم را امیدوار و پای کار نگه دارند.

وی اظهار داشت: این انقلاب و کشور به برکت مجاهدت و خون شهیدان والامقام شکل گرفته است و به همین منظور ما بهترین مردم را داریم و این افراد شایسته بهترین ها هستند.


امام جمعه فیروزکوه تاکید کرد: فرصت خدمت رسانی کوتاه و زود گذر است و مدیران باید از این فرصت که از سوی خداوند در اختیارشان قرار گرفته نهایت استفاده و بهره را ببرند.

شهرستان فیروزکوه با ۳۴ هزار نفر جمعیت در شمال شرق تهران قرار دارد و نقطه اتصال سه استان مازندران، تهران و سمنان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها