۱۸ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۴۰
کد خبرنگار: 1828
کد خبر: 84177195
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۵ میلیون لیتر نفت سفید در جیرفت توزیع شد

جیرفت - ایرنا - فرماندار جیرفت با بیان اینکه توزیع نفت سفید را از نیمه دوم مهرماه امسال آغاز کردیم گفت: تاکنون ۱۵ میلیون لیتر نفت در این شهرستان توزیع شده است.

ابوذر عطاپور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، تعداد توزیع کنندگان نفت سفید در سطح شهرستان جیرفت را ۷۲ نمایندگی اعلام کرد. 

وی شلوغی صف‌های نفت در جیرفت را مراجعه همزمان مردم دریک بازه زمانی دانست.

فرماندار جیرفت اظهار داشت: اگر مردم از ابتدای آغاز توزیع نفت سفید اقدام به دریافت نفت می‌کردند، امروز شاهد صف‌های طولانی در مقابل مراکز توزیع نبودیم.

وی از بازرسی مداوم مراکز توزیع نفت سفید و سلیندر گاز در سطح شهرستان خبر داد و گفت: مردم هر گونه گرانفروشی را به شماره ۱۲۴ و تخلف در توزیع نفت را به شرکت نفت گزارش دهند.

او همچنین یکی از مشکلات توزیع نفت سفید را در حوزه حمل و نقل تانکرهای حمل مواد سوختی عنوان کرد و از توزیع نفت سفید در سطح شهرستان خبر داد.

عطاپور به دغدغه‌های مردم در زمینه تامین نفت و سلیندر گاز اشاره کرد و گفت: شخصا پیگیر این مساله هستم و تیمی از فرمانداری به طور مداوم در حال رصد توزیع کنندگان نفت سفید و سیلندر گاز است. 

وی همچنین به سرمازدگی محصولات کشاورزی در هشتم دی‌ماه سال جاری اشاره کرد و از ورود خسارت به یکهزار و ۱۰ هکتار مزرعه و گلخانه شهرستان جیرفت خبر داد.

فرماندار جیرفت خسارت وارد شده سرما به بخش کشاورزی این شهرستان را ۶۱ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: بعد از این تاریخ هم سرمازدگی در سطح شهرستان داشتیم که میزان برآورد خسارات در دست بررسی است.

وی با بیان اینکه خسارت مجموع سرمازدگی شهرستان جیرفت متعاقبا اعلام می‌شود، از کاهش دما تا آخر هفته جاری بر اساس اعلام سازمان هواشناسی خبر داد.

عطاپور ادامه داد: کشاورزان و باغداران تمهیدات لازم را برای جلوگیری از سرما انجام دهند.

شهرستان جیرفت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب استان کرمان واقع شده است.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها