«دیدن این فیلم جرم است» در کرمانشاه اکران شد

کرمانشاه- ایرنا- مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه گفت: فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» همزمان با سراسر کشور از روز گذشته چهارشنبه (۱۷ دی ماه) در سینماهای کرمانشاه اکران شد.

محمد جواد کنجوری روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: این فیلم که به کارگردانی «رضا زهتابچیان» و تهیه کنندگی «محمدرضا شفاه» است و بازیگرانی همچون «امیر آقایی»،   «لیندا کیانی»، «حسین پاکدل»، «محمود پاک نیت» و «مهدی زمین پرداز» در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت.
وی خاطرنشان کرد: فیلم مذکور که پس از ۲ سال توقیف به سینماها آمده است، ژانر آن درام سیاسی است و با توجه به استقبال گسترده و متفاوتی که در جشنواره فیلم فجر ۹۷ روبرو شده، پیش بینی می شود به حیات مجدد سینما و رونق آن کمک کند.
کنجوری تاکید کرد: این فیلم محصول سازمان سینمایی سوره حوزه هنری است و همه روزه در سانس های ۱۶ و ۲۰ در سینما آزادی کرمانشاه اکران می شود و علاقه مندان می توانند برای سهولت در خرید بلیط به صورت اینترنتی و از سایت گیشه هفت به آدرس www.gisheh۷.ir اقدام کنند.

این فیلم که بحث‌برانگیزترین فیلم جشنواره فجر سی‌ و هفتم بود، بعد از اکران در جشنواره، به دلایل نامعلوم به محاق توقیف رفت و بعد از گذشت ۲ سال، از روز چهارشنبه به اکران سینمایی رسید و هم‌اکنون در سینماهای ۱۹ استان کشور و تمامی شهرهای با وضعیت زرد اکران شده است.
۲ سینمای شهر کرمانشاه بعد از ماه ها تعطیلی به علت شیوع کرونا به تارگی بازگشایی شده است.

سرخط اخبار استان‌ها