سرپرست فرمانداری: وضعیت کرونایی فیروزکوه زرد شد

تهران- ایرنا- سرپرست فرمانداری فیروزکوه با اشاره به تلاش‌های شبکه بهداشت و درمان، هلال احمر و بسیج این شهرستان اعلام کرد: با اقدامات انجام شده وضعیت کرونایی این شهرستان از نارنجی خارج و زرد شده‌است.

به گزارش ایرنا، ابوالقاسم مهری روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در طرح شهید سلیمانی گفت: با تلاش شبانه روزی مدیران ادارات مربوطه وضعیت کرونایی این شهرستان زرد شد و برای پایداری این شرایط نیازمند همراهی مردم هستیم.

به گفته وی، در طرح شهید سلیمانی اقدامات خوبی در مناطق روستایی و شهری فیروزکوه صورت گرفت و باید تلاش کرد این وضعیت پایدار بماند.

سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزکوه با تاکید بر ایجاد وحدت و همدلی بین مدیران و مردم اعلام کرد: در دهه پنجم انقلاب فرصت خطا نیست.

وی با یاد و خاطره شهیدان قاسم سلیمانی و فخری زاده گفت: به برکت خون این شهیدان و سایر شهیدان وطن موتور توسعه، پیشرفت و علمی و فناوری کشور رو به جلو در حرکت است.

مهری با بیان اینکه برخی مدیران باید خود را در مسیر سیاست ها و اهداف انقلاب اسلامی قرار دهند تاکید کرد: گره گشایی از مشکلات مردم از اهداف والای این انقلاب است و از مدیران می خواهم در این راستا به تکالیف و وظایف قانونی خود عمل کنند.

وی با تشکر از خدمات سه ساله یوسفی جمارانی فرماندار قبلی شهرستان فیروزکوه اظهار داشت: نقش و جایگاه فرمانداری دفاع از حقوق مادی و معنوی مردم در برابر مشکلات در سریع ترین زمان ممکن است.

سرپرست فرمانداری فیروزکوه با بیان اینکه نباید مردم را در جلسات استانی و کارگروه های تخصصی معطل کرد افزود: مدیران شهرستانی در مرحله اول باید با هماهنگی فرمانداری نسبت به رفع مشکلات اقدام و نباید مردم را به تهران با فاصله ۱۲۰ کیلومتری منتقل کنند.

وی ادامه داد: فرمانداری نسبت به وظایف قانونی خود عمل می کند و از برخی مدیران می خواهم خود را در مسیر خدمت رسانی قرار دهند.

مهری با اشاره به برخی ساخت و سازهای غیر مجاز در این شهرستان گفت: از این پس کارگروه ویژه ای در فرمانداری تشکیل و در مورد تخریب ساخت و سازهای غیرقانونی و پر کردن چاه های غیرمجاز در این کارگروه تصمیم گیری می شود.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات نیز گفت: در روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ سه انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا و همچنین میان دوره ای خبرگان رهبری برگزار می شود که ستاد برگزاری این انتخابات در سطح شهرستان تشکیل شده است.

مهری همچنین از مدیران خواست با هماهنگی و خدمات مناسب زمینه ساز انتخابات باشکوه در سطح شهرستان شوند.

شهرستان فیروزکوه با ۳۴ هزار نفر جمعیت در شمال شرق تهران قرار دار و نقطه اتصال سه استان تهران، مازندران و سمنان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها