هیات داوران جشنواره طنز مجازی در کردستان معرفی شدند

سنندج - ایرنا - رییس انجمن هنرهای نمایشی کردستان از معرفی هیات داوران جشنواره طنز مجازی "مال ، شانو ، پی‌که‌نین " در استان خبرداد.

فاتح بادپروا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : در راستای تلطیف فضای بحرانی جامعه و کشف استعدادهای جوان و ایجاد روحیه شاد و امیدبخش و تقویت جنبه‌های آموزشی تئاتر با نگاه ویژه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی این جشنواره در سطح استان برگزار می‌شود. 

وی اعلام کرد : پس از بررسی آثار ارسالی به دبیرخانه این جشنواره‌، ۳۲ اثر طنز کوتاه مجازی دارای شرایط لازم برای حضور در این رویداد فرهنگی و هنری بودند.

رییس انجمن هنرهای نمایشی کردستان با اشاره به اینکه موضوع نمایش‌ها آزاد است، یادآور شد: اولویت با موضوعات مرتبط با شرایط بحران کرونا، ترغیب شهروندان به لزوم رعایت پروتکل بهداشتی، مبارزه صحیح و فرهنگی و مشارکت جمعی در مقابله با کرونا، تقویت روحیه سالمندان جامعه و تجلیل از کادر بهداشت و درمان است.

بادپروا گفت: داوران این جشنواره متشکل از آقایان  محمد زارع‌زاد، زاهد کریمی، نامیق خدایار، حسین مرادی و هیوا اسدبیگی است که بررسی آثار ارسالی به این جشنواره را آغاز کردند. 

وی افزود: باتوجه به سوابق و تجارب ارزنده این هنرمندان در عرصه طنز وکمدی از سوی انجمن نمایش استان برای داوری این جشنواره که با استقبال خوب هنرمندان نیز مواجه شد، انتخاب شدند .

اختتامیه این جشنواره و اعلام نتایج و معرفی برگزیدگان اواخر دی امسال برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =