بهره‌برداری گام اول و کامل ۲ بیمارستان آران و بیدگل در ماه بهمن

کاشان - ایرنا - فرماندار آران و بیدگل گفت: ۲ بیمارستان این شهرستان یکی مرحله نخست امام حسن مجتبی(ع) و دیگری ثامن این شهرستان در ماه بهمن سال جاری به بهره برداری می رسد.

اسماعیل بایبوردی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیمارستان ثامن آران و بیدگل با هشت هزار و ۵۰۰ متر زیربنا و ۳۰ میلیارد تومان اعتبار دولتی و مشارکت خیران ساخته و تجهیز شده است.

وی با بیان اینکه بیمارستان ثامن ۱۲۰ تخت مصوب دارد که با ۸۴ تخت فعال شروع به کار خواهد کرد، ادامه داد: بهره‌برداری از این بیمارستان به صورت ویدیو کنفرانس توسط رییس جمهوری یا با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بهمن ماه در حال پیگیری است.

فرماندار آران و بیدگل با بیان اینکه تلاش برای تکمیل بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) در این شهرستان با جدیت بیشتری پیگیری می‌شود، افزود: مرحله نخست این بیمارستان همزمان با بیمارستان ثامن در بهمن ماه به بهره برداری خواهد رسید.

بایبوردی خاطر نشان کرد: در مرحله نخست بیمارستان امام حسن (ع) خدماتی از جمله رادیولوژی، آزمایشگاه، سی تی اسکن، فیزیوتراپی و اورژانس ارایه خواهد شد.

وی با بیان اینکه اولویت بخش بهداشت و درمان آران و بیدگل تکمیل بیمارستان امام حسن (ع) خواهد بود تا در سال آینده این بیمارستان هم به بهره‌برداری کامل برسد، افزود: با تکمیل و بهره‌برداری این ۲ بیمارستان شاهد تحولی بزرگ در حوزه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل خواهیم بود.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به نقش مهم خیران سلامت در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان گفت: این مشارکت در اجرای طرح‌های بهداشت و درمان آران و بیدگل بی‌نظیر است که جای تقدیر فراوان دارد.

شهرستان آران‌ و بیدگل با جمعیت افزون بر ۱۰۳ هزار نفر و برخورداری از ۲ باب بیمارستان، ۹ خانه بهداشت، ۶ مرکز خدمات شهری و هفت پایگاه سلامت در فاصله نزدیک به ۶ کیلومتری کاشان و ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =

سرخط اخبار استان‌ها