رفع مشکلات واحدهای صنعتی شهرستان فراهان ضروری است

اراک - ایرنا - نماینده معین شهرستان های تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات صنعتی و حمایت از فعالان بخش صنعتی شهرستان فراهان ضروری است.

"علی اکبر کریمی" عصر چهارشنبه در بازدید از گروه صنعتی کبیر در شهرک صنعتی شهر فرمهین افزود: افزایش اشتغال و حمایت از تولید باید در اولویت اقدامات قرار گیرد بنابراین مشکلات صنعتی شهرستان فراهان با جدیت پیگیری شود.

وی،با بیان اینکه مهمترین مشکل این واحد تولیدی، تامین مواد اولیه مورد نیاز از صنایع پتروشیمی است، گفت: این واحد تولیدی از پر تیراژترین و از افتخارات صنعتی استان به شمار می‌رود، بنابراین پیگیری‌های لازم در خصوص رفع مشکلات آن در کمیسیون صنایع مجلس در اسرع وقت انجام می‌شود تا سهمیه لازم برای تامین مواد اولیه این واحد تولیدی فراهم شود.

نماینده معین شهرستان های تفرش، آشتیان و فراهان در خانه ملت تاکید کرد: حمایت از واحدهای تولیدی، افزایش تولید و اشتغال و بهبود شرایط اقتصادی را به همراه دارد بنابراین در راستای رفع مشکلات  فعالان اقتصادی ، باید  گام مهای موثرتری برداشت.

شهرستان فراهان به مرکز شهر فرمهین بالغ بر ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد و در ۴۵ کیلومتری شمال اراک مرکز استان مرکزی واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها