رانیری با کمک اینتری ها، ترمز اینتر را کشید؛ رم به رده سوم صعود کرد

تهران- ایرنا- در روزی که نمایندگان شهر رم رقبای خود را شکست دادند، سامپدوریا بعد از هشت برد پیاپی، اینتر را شکست داد و فرصت صدرنشینی را از این تیم گرفت.

به گزارش ایرنا، هفته شانزدهم رقابت های سری آ ایتالیا با برگزاری هفت دیدار به صورت همزمان از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به وقت پیگیری شد. در مهمترین بازی ها اینتر شکست خورد و رم، لاتزیو و آتالانتا رقبای خود را شکست دادند.

اینترمیلان در خانه سامپدوریا به میدان رفت و بازی را با نتیجه ۲ بر یک باخت تا دومین باخت این فصل را در حالی تجربه کند که هشت دیدار اخیرش را در سری آ برده بود. آنتونیا کاندروا و کیتا بالده در دقایق ۲۳ و ۳۸ برای سامپدوریا و استفان دی فرای(۶۵) برای اینتر موفق به گلزنی شدند. هر ۲ گلزن سامپدوریا بازیکنان پیشین اینتر به حساب می آیند و حالا علیه تیم سابقشان کار کردند. حالا شاگردان کونته فرصت حضور در صدر را از دست دادند و با ۳۶ امتیاز در رده دوم ماندند. تیم تحت هدایت کلودیو رانیری نیز با ۲۰ امتیاز در رده یازدهم جای گرفت.

رم در خانه کروتونه با نتیجه سه بر یک پیروز شد و با ۳۳ امتیاز به رده سوم صعود کرد. کروتونه هم با ۹ امتیاز قعرنشین ماند. بورخا مایورال در دقایق ۸ و ۲۹ و هنریک میخیتاریان در دقیقه ۳۵ برای جالوروسی موفق به گلزنی شدند. ولادیمیر گولمیک نیز تنها گل تیم کروتونه را در دقیقه ۷۱ وارد دروازه جالوروسی کرد.

لاتزیو در ورزشگاه المپیکو با گل های فیلیپه کایسیدو(۵) و چیرو ایموبیله(۷۵) از سد فیورنتینا گذشت. تک گل ویولا به وسیله دوشان ولاهوویچ در دقیقه ۸۶ از روی نقطه پنالتی زده شد. تیم سیمونه اینزاگی با ۲۵ امتیاز هشتم است و فیورنتینا با ۱۵ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار دارد.

آتالانتا هم با حساب سه بر صفر از سد پارما گذشت. لوییز موریل، دووان زاپاتا و روبین گوسنس در دقایق ۱۵، ۴۸ و ۶۱ گلزنی کردند. تیم برگامویی با ۲۸ امتیاز ششم است و پارما با ۱۲ امتیاز در رده هفدهم جای دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

سرخط اخبار ورزش