فرماندار: شبکه اینترنت کبودراهنگ برای انتخابات باید تقویت شود

همدان- ایرنا- فرماندار کبودراهنگ گفت: با توجه به در پیش بودن انتخابات نیازمند تقویت زیرساخت‌های اینترنتی برای برگزاری هر چه بهتر این دوره از انتخابات در این شهرستان هستیم.

«حجت اله مهدوی» شامگاه چهارشنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان همدان اظهار داشت: در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ علاوه بر ۲ انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز سال ۱۴۰۰ برگزار می شود.

وی بیان کرد: با توجه به نقش شبکه اینترنت در برگزاری انتخابات انتظار می رود اعتبار لازم برای تقویت اینترنت شهرستان کبودراهنگ اختصاص یابد تا سال آینده با مشکلی مواجه نشویم.

فرماندار کبودراهنگ با بیان اینکه بخش مرکزی این شهرستان مکان تفریحی ندارد گفت: این موضوع موجب شده ساکنان این منطقه به مرکز استان یا رزن مراجعه کنند.

مهدوی خاطر نشان کرد: کوه قلی آباد منطقه ای مشرف به شهر و دارای آب و هوایی مطبوع است که در صورت آباد شدن می توان از آن به عنوان یک مکان گردشگری استفاده کرد.

وی اظهار داشت: سال گذشته ۱۵۰ میلیون تومان برای طرح مطالعاتی این منطقه اختصاص یافت و هم اینک منتظر نظر مشاور برای اجرای طرح گردشگری هستیم.

فرماندار کبودراهنگ خواستار پیش بینی اعتبار برای نوسازی مدارس فرسوده و تخریبی کبودراهنگ و تسویه بدهی ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومانی ناشی از اجاره دستگاه های بخش خصوصی برای مهار سیل سال ۹۸ شد.

طبق آخرین آمارها بیش از ۸۵ درصد مناطق شهری و روستایی استان همدان زیر پوشش شبکه اینترنت قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها