۱۷ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۲۲
کد خبرنگار: 1423
کد خبر: 84176691
۰ نفر

برچسب‌ها

تیم فوتبال چوار ۶۵ از سد حریف خود گذشت

ایلام - ایرنا - تیم فوتبال چوار ۶۵ ایلام در نخستین بازی خود در لیگ دسته سوم کشور مقابل حریف به پیروزی رسید.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال چوار ۶۵ در اولین بازی خود از لیگ دسته سه میزبان تیم رزموکت بروجن از استان چهارمحال بختیاری بود که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود تیم ایلامی به پایان رسید.

این بازی در ورزشگاه عدالت ایلام و بدون حضور تماشاگران علاقمند به فوتبال برگزار شد و در دقیقه ۷۷ بازی محسن دوستان از تیم فوتبال چوار ۶۵ تک گل بازی را به ثمر رساند تا این تیم گام اول بازی ها را محکم بردارد.

سعید صیدمحمدی مدافع چوار ۶۵ ایلام تنها اخطاری این تیم بود و مهدی قاسمی، صبری روشنی، احمدویسی و محسن دوستان به عنوان بازیکنان تعویضی در طول بازی وارد زمین مسابقه شدند.
این دیدار به صورت مستقیم از شبکه استانی مرکز ایلام پخش و بنابر دستور ستاد مبارزه با کرونا در ورزش، بدون حضور تماشاگران برگزار شد.

سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)، نجفی سمنانی مدیرعامل پتروشیمی، مدیرکل ورزش و جوانان و مدیرورزش و جوانان شهرستان ایلام و برخی از مسوولان استانی تنها تماشگرانی بودند که این بازی را از نزدیک نظاره گر بودند.

به گزارش ایرنا، علت نامگذاری تیم فوتبال ایلام به چوار ۶۵ به آن سبب است که در ۲۳ بهمن ماه سال ۶۵ تیم فوتبال چوار با منتخب ایلام در زمین فوتبال این شهر مشغول بازی فوتبال بود که در دقیقه ۵۵ بازی این مسابقه با حمله هواپیماهای عراقی به خاک و خون کشیده شد و ۱۵ نفر از بازیکنان، داوران و تماشاگران به شهادت رسیدند و تعداد زیادی نیز زخمی شدند و این مسابقه با وقوع این جنایت هولناک و تلخ نیمه تمام ماند و در تاریخ ورزش و دفاع مقدس این استان برای همیشه ماندگار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها