مدیر فنی تیم های ملی: میزبانی اردوی شمشیربازی در ارومیه مطلوب است

ارومیه- ایرنا- مدیرفنی تیم‌های ملی شمشیربازی اسلحه فلوره گفت: شرایط اردو و میزان آمادگی شمشیربازان مطلوب است با این حال برگزاری چند اردوی دیگر برای بازگشت به وضع ایده‌آل نیاز داریم.

محمد میرمحمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اردو بعد از تعطیلی چند ماهه به خاطر شیوع کرونا درحال برگزاری است و پنج شمشیرباز شامل «سروناز مصطفوی»، «هانیه خوشخواهی»، «فاطمه زارع شریفی» ، «مریم وهابی» و «شیدا حسینی» در اردو حضور دارند و متاسفانه «الهه قهرمانی» به دلیل مثبت اعلام شدن تست کرونا در این اردو غایب است.

وی به شرایط ایده‌آل میزبانی ارومیه اشاره کرد و افزود: با توجه به دور بودن شمشیربازان از شرایط اردویی، فعلا بیشتر توان خود را روی تمرینات بدنسازی و تکنیک‌های پایه متمرکز کرده‌ایم و با برگزاری چند اردوی دیگر به شرایط ایده‌آل خواهیم رسید.

مدیرفنی تیم‌های ملی شمشیربازی اسلحه فلوره اضافه کرد: در دوران تعطیلی تمرینات، پیگیر عملکرد و تمرینات شمشیربازان کشور بودیم و خوشحال هستیم که توانسته‌اند آمادگی خود را حفظ کنند.

هانیه خوش‌خواهی یکی از دعوت شدگان به اردو با اشاره به برگزاری یکی از بهترین اردوها و بازگشت شمشیربازان به شرایط آمادگی گفت: برای ما بسیار خوشحال کننده است که بعد از مدت‌ها با برگزاری اردو به شرایط آمادگی بازگردیم و در این اردو نیز سطح همه شمشیربازان حاضر بالا بود و همگی تلاش خود را برای آماده‌سازی خود انجام دادند.

فاطمه زارع شریفی یکی از شمشیربازان حاضر در اردو گفت: از آغاز دوباره برگزاری اردو بعد از ۱۰ ماه به میزبانی شهر ارومیه بسیار خوشحال هستیم و در طی این مدت تمرینات را در ۲ نوبت بدنسازی و شمشیربازی برگزار و تلاش می‌کنیم تا مسابقات به شرایط ایده‌آل برسیم.

اردوی آمادگی تیم ملی اسلحه فلوره شمشیربازی بانوان برای مسابقات انتخابی المپیک در سال آینده با حضور ۵ شمشیرباز از روز ۱۴ دی‌ماه در ارومیه در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها