۱۷ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۹
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 84176619
۰ نفر

برچسب‌ها

سارقان لوله‌های نفتی در استان بوشهر دستگیر شدند

بوشهر-ایرنا- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: دزدانی که پنج کیلومتر لوله نفتیِ بدون استفاده را در مرز این استان و کهگیلویه‌وبویراحمد برش داده و سرقت کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

به‌گزارش ایرنا، روابط عمومی پلیس بوشهر روز چهارشنبه به نقل از سردار واعظی  اظهار داشت: این خط لوله چند سال بدون استفاده بود که دزدان با پی‌بردن از چنین موضوعی با هم‌دستی هم پنج کیلومتر را برش داده و به‌عنوان ضایعاتی آن را به‌فروش رساندند.

 وی بیان کرد: ارزش لوله‌های دزدیده ‌شده ۱۷ میلیارد تومان اعلام شد اما به‌نظر می‌رسد ارزش این میزان لوله بسیار بیشتر از این‌ میزان باشد.

واعظی یادآور شد: با توجه به اینکه خبر این دزدی بزرگ در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشت و میزان آن هم بالا بود این موضوع در دستور کار ویژه‌ی پلیس استان بوشهر قرار گرفت.

وی گفت: با توجه به اطلاع سارقان از تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری آنان، این مهم بسیار دشوار بود، اما پلیس آگاهی استان در فرآیندی پیچیده اعضای این باند پنج نفره را شناسایی و  دستگیر کرد که تمامی آنها نیز از استان بوشهر بودند.

فرمانده انتظامی ادامه داد: چهار تن از اعضای این باند در چند عملیات هم‌زمان در سه شهرستان استان بوشهر در مخفیگاه‌شان دستگیر شدند و نفر پنجم هم امروز دستگیر شد.

واعظی ادامه داد: پرونده این متهمان پس از تکمیل به دستگاه قضایی فرستاده شد و ارزش دقیق لوله‌های دزدیده ‌شده پس از کارشناسی مشخص می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها