تختی افتخارات ورزشی را با محبوبیت مردمی گره زد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: آنچه که تختی را تبدیل به جهان پهلوان تختی کرد، استفاده از محبوبیت برای رفع مشکلات مردم بود. تختی افتخارات را با محبوبیت گره زد تا بتواند در دل مردم نفوذ کند، مشکلات‌شان را حل کند و برای همیشه جاودانه شود.

«حمید بنی‌تمیم» امروز (چهارشنبه) در گفت‌و گویی ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی و همزمان شدن این مراسم با اولین سالگرد درگذشت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: آنچه که تختی را تبدیل به جهان پهلوان تختی کرد استفاده از محبوبیت برای رفع مشکلات مردم بود. تختی افتخارات را با محبوبیت گره زد تا بتواند در دل مردم نفوذ کند، مشکلات‌شان را حل کند و برای همیشه جاودانه شود.

وی افزود: به خاطر عظمت و بزرگی این ورزشکار است که بعد از گذشت بیش از نیم قرن او همچنان در اذهان مردم باقی مانده است. لازم است که همیشه بزرگان ورزش ما همچون تختی مورد قدردانی قرار بگیرند و این افراد برای همیشه در جامعه ماندگار شوند. زندگی و نحوه عملکرد این بزرگان باعث می‌شود که نسل‌های آینده همیشه به نیکی از آنها یاد کنند. باید سعی کنیم که این سرمایه‌ها و پهلوان‌های واقعی را بیشتر به نسل‌های جوان معرفی کنیم.

مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: امثال تختی‌ها و حاج قاسم‌ها به این خاطر ماندگار شدند چون گفتار و عمل‌شان باهم همخوانی دارد و خود و زندگی‌شان را وقف مردم کردند. باید برنامه مدونی داشته باشیم از این بزرگان که برای آبادانی و اقتدار کشور تلاش می‌کنند به نحو مطلوب قدردانی کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار ورزش