تکمیل زنجیره تولید فولاد در چهارمحال و بختیاری پیگیری می‌شود

شهرکرد- ایرنا- رییس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین برنامه‌ها و اولویت‌های بخش صنعت استان تکمیل زنجیره فولاد است که با تخصیص اعتبار لازم از سوی مجلس می‌توان این مهم را محقق کرد.

حجت‌الاسلام امیرقلی جعفری روز چهارشنبه در حاشیه دیدار رییس مجلس شورای اسلامی از شرکت فولادسفیددشت استان چهارمحال و بختیاری افزود: در حال حاضر در واحد احیای فولاد سفیددشت آهن اسنفجی تولید می‌شود و طبق اعلام مدیران شرکت، واحد تولید فولاد در این مجتمع از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار شده است و سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: اهتمام استان بر تکمیل زنجیره تولید فولاد است که چنانچه این مهم محقق شود تحول خوبی در اشتغال و ارزآوری برای استان شکل می‌گیرد.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این مساله برای رییس مجلس شورای اسلامی تشریح شد تا بتوان از حمایت‌های مالی مجلس در خصوص روند توسعه‌یافتگی استان بهره گرفت و موانع پیش رو را از میان برداشت.

جعفری خاطرنشان کرد: در سفر رییس قوه مقننه به شهرستان بروجن از کارخانه تولید ورق گالوانیزه که حدود ۲۰ درصد ورق خودروی کشور را تولید می‌کند نیز بازدید شد و مشکلات این مجتمع صنعتی نیز مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، محمدباقر قالیباف در سفر روز چهارشنبه به استان چهارمحال و بختیاری به همراه استاندار و نمایندگان مجلس شورای اسلامی این استان از برخی شهرستان‌ها و طرح‌های مهم صنعتی، عمرانی، آبرسانی و جاده‌ای این استان بازدید کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها