جامعه ورزش ملایر از تلاش‌های کادر درمان قدردانی کردند

همدان- ایرنا- جامعه ورزش ملایر به مناسبت گرامیداشت نخستین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع سلامت، با حضور در بیمارستان امام‌حسین(ع) از مجاهدت‌ها و تلاش‌های شبانه‌روزی کادر درمان و پرستاری در جبهه مقابله با کرونا قدردانی کردند.

رییس بیمارستان امام‌حسین(ع) ملایر روز چهارشنبه در این آیین اظهار داشت: جامعه پرستاری ملایر از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون فراتر از وظیفه خود برای حفاظت از جان و سلامت مردم ایثارگری کردند.

«آناهیتا هیربُد» از اینکه کادر درمان و پرستاری ملایر حتی یک مورد ترک خدمت در عرصه مقابله با کرونا نداشته و ۴۰ نفر نیز به صورت داوطلب در این عرصه مشغول به کار شدند، ابراز خرسندی کرد و افزود: کادر درمان در این عرصه صحنه‌های زیبایی از ایثار، فداکاری و خدمت به مردم را خلق کردند که در تاریخ ایران ماندگار شد.

وی ادامه داد: با تلاش‌های صورت گرفته، در این مدت هشت تخت آی.سی.یو به صورت رایگان به تعداد ۱۰ تخت دیگر آی.سی.یو بیمارستان امام حسین(ع) اضافه شد و هیچ مریضی پشت نوبت تخت بستری و تخت آی.سی.یو نداشتیم.

رییس بیمارستان امام حسین(ع) ملایر با اشاره به شیوع نوع جهش یافته این ویروس، از مردم به‌ویژه جوانان و ورزشکاران خواست: به عنوان سفیران سلامت این حس را به مردم القا و گوشزد کنید که نسبت به بیماری کووید۱۹ بی‌تفاوت نباشند و این بیماری خطرناک را همچنان جدی بگیرند.

هیربد تاکید کرد: ملایر هم اکنون در شرایط زرد کرونا است، اما این شرایط شکننده است و مردم باید بدانند که کادر درمان خسته است و یک‌سال است که به مرخصی نرفته‌اند.

تجلیل جامعه ورزش ملایر از کادر درمان

نقش پرستاران فراتر از مدال‌آوران ورزشی است

وی با بیان اینکه یک‌چهارم از کادر درمان این شهرستان به بیماری کووید۱۹ مبتلا شدند گفت: در حال حاضر ۲۵ بیمار کرونایی در این بیمارستان بستری است و نیاز است برای کاهش میزان ورودی بیماران و آمار ابتلا و مرگ و میر، مردم از هرگونه تجمع، دورهمی خانوادگی و برپایی مراسم‌های عروسی و عزا پرهیز کنند.

رییس اداره ورزش و جوانان ملایر نیز بیان کرد: پرستاران نیز همانند معلمان در جامعه از قداست و جایگاه‌ ویژه‌ای برخوردار هستند که این جایگاه بیش از گذشته در جبهه سلامت نمایان شد.

حمیدرضا سپهری افزود: جوانان و ورزشکاران این شهرستان همواره حامی کادر درمان بودند و بدون شک نقش پُررنگ کادر درمان در خدمت به بیماران، اگر کمتر از نقش قهرمانان و مدال‌آوران در میادین ورزشی نباشد، بلکه فراتر است.

در این آیین نمایندگان جامعه ورزش شهرستان ملایر همچون مسعود مصطفی جوکار نایب قهرمان المپیک آتن، مربیان شاخص این شهرستان، رییس جمعیت هلال احمر ملایر و مسوول خانه مطبوعات ملایر، با اهدای شاخه گل و لوح سپاس از پرستاران بخش کرونا بیمارستان امام حسین(ع) ملایر قدردانی کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها