همدلی، هم‌افزایی و همنوایی لازمه عبور از شرایط سخت کنونی است

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: برای عبور از شرایط سخت کنونی ضرورت همدلی، هماهنگی، هم افزایی، هم نوایی و انجام مسئولیت در قبال جامعه باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، عباس رضایی روز چهارشنبه در آیین بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان در سالن اجتماعات خانه معلم شماره سه افزود: مدیریت در این روزها بسیار سخت بوده و مدیران با مسائل و مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می‌کنند به همین جهت از مشکلات و کمبودها به عنوان فرصت و ارائه خدمات بیشتر باید استفاده کرد.

استاندار اصفهان با بیان اینکه نباید به ناملایمات در ابعاد مختلف توجه کرد، گفت: تحریم‌های ناجوانمردانه استکبار جهانی وجود دارد و همه روزه مشکلات متعددی را برای نظام به وجود می‌آوردند.

رضایی اضافه کرد: مدیران امروز ایثارگر و از خود گذشته هستند از این رو باید دین خود را به نظام و انقلاب و شهدای گلگون کفن ادا کنیم.

مقام عالی دولت در اصفهان بیان کرد: تمامی فرمانداران و مدیران و روسای سازمان‌ها در این روزهای سخت و مشکلات نمونه هستند.

وی در بخش دیگری یادآور شد : نقشه راه تحول اداری به عنوان اصل اساسی در روند بهبود نظام اداری و اصلاح امور، الزام قانونی است.

وی تاکید کرد : همه ما ملزم به اجرای قانون هستیم، آن دسته از قوانین و مقررات ابلاغی مقام معظم رهبری باید به بخش نامه و قوانین و مقررات خاص خود تبدیل شود.

رضایی با بیان اینکه تحول اداری باید باعث افزایش بهره وی و بهره برداری شود، ادامه داد: یکی از مصادیق تحول اداری دولت الکترونیک است.

استاندار اصفهان تصریح کرد: مدیری که در زمینه دولت الکترونیک انفعالی برخورد کند نمی‌تواند از تحول اداری صحبت کند.

وی با بیان اینکه محور و هسته اصلی تحول اداری در شرایط فعلی باید دولت الکترونیک باشد، اظهار کرد: چابک سازی و منطقی کردن اندازه دولت و جذب مشارکت مردمی از طریق برون سپاری باید مورد توجه باشد.

به گفته رضایی اگر مدیری برون سپاری نداشته باشد سیر پیشرفت و تحول اداری را طی نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: پیشرفت کشورها در راستای اجرای برون سپاری، پرداختن به سرمایه انسانی و آموزش انجام شده است.

استاندار اصفهان با اشاره به برگزاری جشنواره شهید رجایی گفت: این مناسبت‌ها باید گرامی داشته شوند و از آن‌ها برای بهبود اوضاع و شناسایی نقاط قوت و ضعف و ایجاد هماهنگی، همدلی و انسجام بیشتر باید استفاده شود.

جشنواره شهید رجایی به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام جمهوری اسلامی امروز در سالن خانه معلم شماره سه برگزار شد.

استان اصفهان افزون بر پنج میلیون نفر جمعیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها