رسانه‌ها با اولویت سنجی، رسالت های دینی و انقلابی را دنبال کنند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: رسانه‌ها بایدبا اولویت‌سنجی و با حکمت پای کار اهداف و رسالت‌های دینی و انقلابی باشند.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز چهارشنبه در دیدار شورای مرکزی سازمان بسیج رسانه استان قزوین اظهار داشت : اگر رسالت‌های رسانه‌ای را به طور مستمر دنبال کنیم، فضایی ایجاد می‌شود و فرهنگی شکل می‌گیرد که در بزنگاه‌ها و مبارزه با فساد می‌توانیم اثرگذار باشیم.

وی تصریح کرد: اگر رسانه‌ای فقط در زمان انتخابات روی کار بیاید، موسمی و هیجانی خواهد بود نه رسانه مبنایی، اگر رسانه بخواهد مبنایی باشد باید محکمات انقلابی، دینی و قرآنی را با اولویت دنبال کند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اظهار کرد: نباید صرفاً به حوزه‌هایی که در آن دچار مشکل و شکست شده ایم نگاه کنیم چرا که این نگاه یاس و ناامیدی می‌آورد و در مقابل پرداختن به موفقیت‌ها و نگاه امیدوارانه، موفقیت‌های بعدی را رقم می‌زند و ما را برای اقدام‌های بعدی تشویق می‌کند.

وی با اشاره به اینکه هر کجا که در امر به معروف و نهی از منکر در حوزه رسالت‌های رسانه‌ای حضور پیاده کرده ایم نتیجه گرفته ایم و خداوند متعال به ما عزت و آبرو داد، عنوان کرد: هجمه‌های رسانه‌ای مانند حباب هستند و آنچه باقی می‌ماند قول خداست که فرمود هرکسی در راه خدا امر به معروف و نهی از منکر کند خدا به او عزت می‌دهد و هرکس این واجب الهی را فراموش کند دچار ذلت خواهد شد.

امام جمعه قزوین ادامه داد: ما به جای رسانه‌ای کردن تخلفات ابتدا باید رویه نصیحت و خیرخواهی را پیشه خود کنیم تا بتوانیم مفاسد را پیش از رسانه‌ای شدن حل کنیم، البته اگر مسوولان پاسخگو نبودند و به دنبال تهدید و یا ایجاد مانع برای حل مفاسد و مشکلات رفتند باید این تخلفات را رسانه‌ای کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها