یک‌هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی در آبادان توزیع شد

آبادان - ایرنا - یک‌هزار و ۴۰۰ بسته معیشتی روز چهارشنبه با حضور استاندار خوزستان بین نیازمندان آبادانی توزیع شد.

به گزارش ایرنا استاندار خوزستان در آیین توزیع این بسته‌های معیشتی گفت: خوزستان در زمینه کمک‌های مومنانه پیشگام بوده است، باید از این ظرفیت‌ در راستای کمک هر چه بیشتر به نیازمندان به خصوص در ایام کرونا بهره گرفت.

غلامرضا شریعتی افزود: از ابتدای اپیدمی کرونا تاکنون چندین مرحله کمک مومنانه در استان خوزستان توزیع شد و امروز نیز شاهد توزیع ششمین مرحله این کمک ها در آبادان هستیم.

استاندار خوزستان گفت: تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی یکی از اقداماتی است که در زمینه کمک به اقشار آسیب پذیر از کرونا در دستور کار قرار گرفت و توزیع این کمک ها با کمک خیران تا ریشه کن شدن این بیماری ادامه دارد.

شریعتی همچنین با تشریح آخرین وضعیت شیوع کرونا در این استان گفت: خوشبختانه تمام شهرهای استان خوزستان در وضعیت زرد کرونا قرار دارند اما همچنان باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم جدی گرفته شود.

وی افزود: با رعایت دستورالعمل های بهداشتی باید مسیر را به سمت و سویی برد که روند فعالیت‌های اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی در استان خوزستان به حالت عادی برگردد.

به گزارش ایرنا این بسته‌های معیشتی که با همت امام جمعه و نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تامین شده‌اند بین نیازمندانی که در دوران کرونا آسیب دیده‌اند توزیع شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها