دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی و نظارت بر قاچاق کالای مازندران منصوب شد

ساری - ایرنا - استاندار مازندران در حکمی "علی شیرازی" را با حفظ سمت به عنوان دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز این استان منصوب کرد.

به گزارش ایرنا ، احمد حسین‌زادگان در این حکم که نسخه ای از آن روز چهارشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت ، استفاده حداکثری از ظرفیت دستگاه‌های درگیر در امر پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مدیریت در بهره‌گیری از فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود و تقویت نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها اجرایی مرتبط در راستای تحقق برنامه‌ها، تمرکز توان بر اولویت‌های برنام‌های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالاو  ارز در راستای پیشبرد اهداف و گزارش اقدامات را ازجمله وظایف دبیر کمیسیون مبارزه بر قاچاق کالا و ارز مازندران ذکرکرد.

ایجاد تعادل و هماهنگی بین محاکم قضایی و شعبات تعزیرات حکومتی استان، تعامل با مجموعه‌های فرهنگی و رسانه‌های خبری در جهت انعکاس بموقع و هوشمندانه رویدادهای خبری با موضوع قاچاق کالا و ارزی از دیگر وظایف دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز است که استاندار مازندران بر عملیاتی کردن آنها تاکید کرده است.

کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان‌ها به موجب تبصره ماده ۳ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تشکیل شده است.

این کمیسیون به ریاست استاندار و زیر نظر ستادمبارزه با قاچاق کالا و ارز حسب مورد با اعضای متناظر ستاد تشکیل می‏‌شود.

علی شیرازی  هم‌اکنون مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری مازندران را بر عهده دارد.

مازندران در سطح‌بندی کمیسیون‌های برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز در صطح دوم است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha