جزئیات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی‌ارشد بدون کنکور پیام‌نور

تهران-ایرنا- جزئیات و مدارک ثبت‌نام پذیرفته شدگان کارشناسی‌ارشد بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور اعلام شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از دانشگاه پیام نور، طی اطلاعیه ای ، مدیرکل خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه در سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را اعلام کرد و گفت:  تاریخ ثبت نام غیرحضوری به زودی اعلام می شود.

رامین صادقیان افزود: برای تسریع در روند ثبت نام توصیه می شود، دانشجویان تصویر مدارک، صفحه اول ،صفحه توضیحات شناسنامه ، پشت و روی کارت ملی، تصویر مدرک کارشناسی، مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته و مدرک مشخص کننده نظام وظیفه (ویژه آقایان)، را با فرمت jpg یا jpeg  و حجم هر تصویر حداکثر ۲۵۰ کیلوبایت آماده کنند تا در هنگام ثبت نام در سامانه آموزشی (گلستان) به آدرس اینترنتی www.reg.pnu.ac.ir بارگذاری نمایند.

لازم به ذکر است ثبت نام پذیرفته شدگان از طریق سایت دانشگاه پیام نور به نشانی www.pnu.ac.ir متعاقبا اعلام می شود.

به گزارش ایرنا، دانشگاه پیام نور از جمله دانشگاه هایی است که به دو صورت با آزمون و بدون آزمون اقدام به پذیرش داوطلبان علاقه مند به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ۹۹ می کند . پذیرش بدون آزمون پیام نور قبلا به صورت ارشد فراگیر بوده ولی امسال بر اساس تصمیمات اتخاذ شده ، علاوه بر شیوه فراگیر ، ثبت نام ارشد بر اساس سوابق تحصیلی نیز ایجاد شده است .

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش