تعاون روستایی در جنوب کرمان ۲۹ میلیون لیتر مواد سوختی توزیع کرد

جیرفت - ایرنا - مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان از توزیع ۲۹میلیون لیتر انواع مواد سوختی در هفت شهرستان جنوبی این استان خبر داد.

به گزارش ایرنا ، احمد مشایخی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب ، مواد سوختی توزیع شده را شامل بنزین، گازوئیل و نفت سفید دانست و از توزیع این مواد توسط شرکت های تعاونی روستایی منطقه جنوب کرمان خبر داد.

وی به عملکرد فروشندگی های تعاون روستایی جنوب کرمان اشاره کرد و از توزیع۱۴ میلیون و ۶۷۱ هزار لیتر گازوئیل، هشت میلیون و ۵۲۸ هزار لیتر بنزین و پنج میلیون  ۷۳۵هزار لیتر نفت سفید خبر داد.

مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان تعداد عاملان توزیع کننده مواد سوختی این منطقه را ۳۷ عاملیت اعلام کرد و از توزیع توسط ۶ جایگاه توزیع بنزین و ۳۷ فروشندگی مواد نفتی طی سال جاری خبر داد.

وی یکی از مهمترین وظایف سازمان تعاون روستایی را شبکه خدمت رسانی به کشاورزان و روستائیان دانست و گفت: با اتحاد و تعامل شرکت‌های تعاونی روستایی این اقدامات در حال انجام است.

مشایخی مهم‌ترین رسالت شبکه تعاون روستایی را ارائه خدمات به روستائیان و اعضای تشکل‌های تحت پوشش در چارچوب اهداف و اساسنامه‌های تعاونی‌ها عنوان کرد.

جنوب استان کرمان یک سوم پهناورترین استان کشور را با هفت شهرستان و جمعیت یک میلیون نفر تحت پوشش دارد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها