۱۷ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۵۰
کد خبرنگار: 2838
کد خبر: 84176264
۰ نفر

برچسب‌ها

شهرداری کازرون، دیوار بانک را تخریب کرد

شیراز-ایرنا- شهرداری کازرون برای تعریض یک خیابان در این شهر، با حکم قضایی دیوار بانک کشاورزی را که قرار بود در زمان نوسازی ساختمان بانک ۶۰ متر عقب نشینی کند، اما از این کار خودداری کرده بود، تخریب کرد.

محمد امین مهرورز شهردار کازرون چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بانک کشاورزی کازرون، ۱۳ سال قبل برای نوسازی ساختمان این بانک از شهرداری پروانه دریافت کرده بود و بر اساس این مجوز قرار شد برای تعریض خیابانی که این بانک در آن واقع شده و یکی از مسیرهای پُر ترافیک شهر به شمار می‌آید، ۶۰ مترمربع عقب نشینی کند.

وی افزود: با وجود اینکه در زمان صدور پروانه از سوی شهرداری کازرون، ۶۰ مترمربع مورد نظر برای تعریض خیابان به این نهاد انتقال داده شده بود اما بانک در این فضا اقدام به ساخت دیوار کرد و مکاتبه‌های مکرر شهرداری با مسوول این بانک و همچنین سرپرستی بانک نام برده برای تخریب این دیوار و عقب نشینی قانونی بی‌نتیجه ماند. 

مهرورز ادامه داد: شهرداری کازرون پس از نتیجه نگرفتن از تلاش‌هایش در این زمینه، تصمیم گرفت که این موضوع را از طریق قوه قضاییه دنبال کند و پس از صدور رای دادگاه به نفع شهرداری، متعاقب آن پرونده به دادگاه تجدید نظر ارسال شد که این مرجع قضایی نیز رای صادره مبنی بر تخریب دیوار از سوی بانک کشاورزی را تایید کرد.

او بیان داشت: با توجه به پُر ترافیک بودن خیابان یاد شده و مشکلاتی که مردم در این مسیر با آن موجه هستند، امروز (هفدهم دی ماه ۹۹) با هماهنگی قوه قضاییه و نیروی انتظامی، دیوار بانک کشاورزی برای تعریض خیابان تخریب شد.

شهرستان کازرون در فاصله ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز قرار دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها