سپهبد شهید سلیمانی اسطوره ملت ایران باقی خواهد ماند

کرمان - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه راه و منش شهید سلیمانی برای تمام نسل‌ها باقی خواهد ماند گفت: شهید سلیمانی محبوب ملت ایران شد و به عنوان اسطوره این ملت باقی خواهد ماند و امیدواریم نسل جدید و نسل‌های آینده راهش را ادامه دهند.

به گزارش ایرنا، علیرضا رزم حسینی روز چهارشنبه در جوار مزار سپهبد شهید سلیمانی در جمع خبرنگاران افزود: مقام معظم رهبری به شایستگی از سردار دل ها تجلیل کردند و مکتب سلیمانی بهترین عبارتی است که ایشان در وصف سردار دل ها فرمودند. 

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی تمام هستی خود را فدای این انقلاب و کشور کرد اظهار داشت: حاج قاسم بیش از ۴۰ سال در مسیر مجاهدت و فداکاری به مردم خدمت کرد و حضور در تظاهرات، مبارزات قبل از انقلاب و دوران دفاع مقدس گوشه‌ای از مجاهدت‌های شهید سلیمانی برای انقلاب، نظام و مردم است. 

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه استان کرمان را امروز با نام حاج قاسم سلیمانی می شناسند بیان داشت: مردم این استان نجابت و شرافت خود را در طول تاریخ و دوران دفاع مقدس نشان داده اند و امروز حاج قاسم سنبل کرمان و نام این استان با نام ایشان عجین شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها