سفر تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر به رشت درهاله‌ای از ابهام

بوشهر- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر گفت: این تیم روز شنبه هفته آینده برابر تیم مدعی سپیدرود در لیگ دسته دوم بازی دارد اما به دلیل مشکل مالی نوز سفر آن به شهر رشت در هاله‎ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش ایرنا، عبدالرحیم خرمزی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: امسال با قرارداد سفید به ایرانجوان برگشتم تا دین خود را به تیم محبوبم ادا کنم اما با این وجود تیم در ابتدای فصل با مشکل مالی مواجه شده و بازیکنان در تمرین‎ها حاضر نمی‏‌شوند.

 وی بیان کرد: از همان ابتدای فصل نیز از مشکلات خبر دار بودم ولی توقع نداشتم که ۲ ساعت مانده به بازی نخست تیم، ندانم باید کدام بازیکنان را در ترکیب تیم قرار دهم زیرا برخی از آنها به دلیل مشکل مالی تیم را ترک کرده بودند.

خرمزی ادامه داد: وقتی با بازیکنان قرارداد بسته می‌شود آنها روی این قرارداد و پول دریافتی حساب می‎کنند و طبیعی است در صورت محقق نشدن وعده‌‎ها تمرکز آنها بهم می‌خورد.

وی یادآور شد: برای فصل جاری ۱۳ بازیکن بومی زیر ۲۳ سال به ایرانجوان اضافه شده ولی با مشکلات مالی چندین بار تمرکز آنها بهم خورده و اکنون نیز در تمرین‌‏ها حاضر نمی‌شوند.

خرمزی اظهار داشت: ایرانجوان امسال به عنوان یک تیم مدعی راهی رقابت‎ها شد اما با این وجود در ابتدای فصل به بن بست خورده‌است.

ایرانجوان بوشهر اکنون با هفت امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد.

این تیم باید روز شنبه در رشت به مصاف سپیدرود این شهر برود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها