۱۸ تبلت و گوشی همراه به دانش آموزان صومعه سرائی اهدا شد

رشت - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش صومعه سرا گفت: با مشارکت همکاران فرهنگی و خیرین از آغاز سال تحصیلی تاکنون ۱۸ دستگاه تبلت و گوشی هوشمند به دانش آموزان بی بضاعت صومعه سرا اهدا شده است.

حسین بالو با اشاره به اینکه از آغاز سال تحصیلی تاکنون  فرآیند آموزش به صورت غیرحضوری در مدارس ادامه دارد، اظهار داشت: ۱۸دستگاه تبلت و گوشی همراه هوشمند به ارزش ۴۲ میلیون تومان با مشارکت همکاران فرهنگی و خیرین به دانش آموزان بی بضاعت صومعه سرا اهدا شده است.

وی افزود: با شیوع ویروس کرونا و غیرحضوری شدن آموزش ها، بسیاری از دانش آموزان به دلیل مشکلات مالی و نداشتن تجهیزات الکترونیکی امکان دسترسی به آموزش غیرحضوری از طریق فضای مجازی را ندارند که حل این مشکل، همت خیران را در تامین وسایل آموزشی می طلبد.

وی تصریح کرد: با پیگیری‌های آموزش و پرورش و مساعدت همکاران فرهنگی و خیرین در آینده نیز حمایت‌های بیشتری از دانش‌آموزان نیازمند شهرستان به عمل خواهد آمد تا هیچ دانش آموزی به علت مشکلات مالی از آموزش های مجازی محروم نماند.
شهرستان صومعه سرا با ۱۳۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

 هم اکنون حدود ۱۵ هزار دانش آموز در۱۵۷ مدرسه در مقاطع مختلف صومعه سرا تحصیل می کنند و ۴۲۰۰ دانش آموز در ۶۱ مدرسه منطقه تولمات مشغول به تحصیل هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها