بازرسی از نانوایی‌های شهرستان بروجن تشدید یافت
عکس تزیینی است

شهرکرد- ایرنا- فرماندار بروجن با تاکید بر تشدید شدن بازرسی از نانوایی‌ها گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون سه نانوایی در این شهرستان پلمب شد که این نانوایی‌ها به‌علت فروش سهمیه آرد دولتی، تعطیلی خودسرانه و بدرفتاری با مشتری تعطیل شدند.

مسعود ملکی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۴۷۰ مورد بازدید مشترک از سوی فرمانداری، اصناف، تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت و درمان، صنعت، معدن و تجارت و اماکن عمومی، نیروی انتظامی شهرستان بروجن از نانوایی‌ها انجام شده است.

ملکی تصریح کرد: هم‌اکنون ماهانه ۲۰ هزار کیسه آرد برابر ۸۰۰ هزار کیلوگرم بین نانوایی‌های شهرستان توزیع و مصرف می‌شود که این تعداد کیسه آرد بین ۱۲۸ نانوایی دولتی در سطح شهرستان بروجن توزیع می‌شود و از این تعداد ۱۶ هزار کیسه به نانوایی‌های مناطق شهری و چهار هزار کیسه به نانوایی‌های نقاط روستایی این شهرستان اختصاص دارد.

فرماندار بروجن اظهار داشت: ۳۸ نانوایی نیمه‌دولتی در کنار نانوایی‌های دولتی در شهرستان بروجن فعالیت دارد و رعایت ضوابط شامل ساعت کاری، کیفیت، بهداشت، قیمت و وزن چانه در نانوایی‌های شهرستان بروجن ضروری است.

ملکی تاکید کرد: هم‌اینک ۱۶۶ واحد نانوایی در شهرستان بروجن فعالیت می‌کند که از این تعداد ۱۲۸ واحد دولتی و ۳۸ واحد نیمه‌دولتی است.

بروجن در ۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها