ضعیف جلوه دادن دولت جفا به نظام جمهوری اسلامی است

بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: ضعیف جلوه دادن دولت برای منافع شخصی و جناحی از سوی برخی گروه‌های سیاسی جفا به دولت و نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش ایرنا، محمد تقی ایرانی روز چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان بوشهر با تاکید براینکه مردم باید در جریان خدمات دولت و نظام قرار گیرند افزود: برخی حاشیه سازی‌ها، شائبه افکنی‌ها و تحریک‌های رسانه‌ای دشمن در تلاش برای برجسته سازی کاستی‌ها، کم رنگ کردن خدمات و ناکارآمد جلوه دادن نظام هستند.

وی ادامه داد: همه کاستی‌ها و کمبودها را می‌پذیریم اما نباید برخی گروه‌های سیاسی برای بهره‌برداری‌های جناحی، دولتی که برخاسته از رای وآرمان‌های یک ملت است را ضعیف و ناکارآمد نشان دهند.

ایرانی تاکید کرد: این کاستی‌ها وکمبودها قبل از انقلاب بوده و امروز بسیار مناسب مدیریت شده هرچند هنوز کارهایی هست که باید در راستای برطرف کردن آنها گام برداشت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: بسیاری از این مشکلات متاثر از تحریم‌ها و توطئه دشمنان رقم خورده و امروز در یک جنگ تمام عیار با دشمنانی هستیم که هدف آنها مقابله با نظام و ملت ایران است.

وی با بیان اینکه عده‌ای نمی‌خواهند قبول کنند دولت و نظام  درگیر یک جنگ نابرابر و تمام عیار است افزود: در این شرایط دشمن اجازه نمی‌دهد کشور صادرات و واردات انجام دهد و اگر صادراتی نیز انجام شود پول آن را بلوکه  و اجازه نمی‌دهند از پول نفت و صادرات خود برای توسعه کشور استفاده شود.

ایرانی گفت: جنگ اقتصادی علیه ملت باعث بروز برخی کاستی‌ها و فشارهایی می‌شود اما آنهایی که می‌خواهند در این شرایط مردم را ناامید کنند جفا به اسلام، انقلاب، رهبر معظم انقلاب و مردمی می‌کنند که در برابر آنها ایستاده‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تاکید کرد: همه ما در این شرایط مسئول و باید پاسخگو باشیم و نباید تصور شود چون نماینده هستیم فقط باید سئوال و نقد کنیم، صدایمان را بالا ببرم و دیگران نیز فقط گوش بدهند.

وی ادامه داد: باید از وحدت، انسجام و وفاقی که در جامعه است برای توسعه نظام و آرامش مردم استفاده کرد و همه برای مقابله با دشمن در جبهه خدمت به مردم قرار گیرند و با گفتمان خود به آنان آرامش بدهند.

ایرانی، با تاکید براینکه مردم تحمل نگرانی‌ها را ندارند گفت: درآستانه دهه فجر همه مدیران باید به نیابت از نظام جمهوری اسلامی خدمات ارائه شده را به مردم اطلاع رسانی کنند و هرگونه انکار در این  زمینه بی انصافی، بداخلاقی و بی تقوایی است.

وی بر ضرورت حفظ حقوق شهروندی در جامعه تاکید کرد و هرگونه بی توجهی در این زمینه را خلاف قانون خواند.

فرماندار بوشهر گفت: امروز عده‌ای بدون توجه به شرایط تحریم و مشکلات ناشی از آن به دولت حمله می‌کنند و گاهی وقت‌ها این حمله‌ها خارج از انصاف است

عباس جمشیدی افزود: لازم است در دهه مبارک فجر خدمات نظام گفته و در این دوران باید وظیفه خود نسبت به نظام را به انجام برسانیم.

وی تاکید کرد: ممکن است دولت اشکال‌هایی داشته باشد ولی به این معنی نیست که همه خوبی‌ها را باید کنار گذاشت و تنها به اشکالات پرداخته شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها