مهلت نام نویسی دریافت تسهیلات کرونا در کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: آخرین مهلت نام‌ نویسی متقاضیان کشور و این استان برای دریافت تسهیلات حمایتی کرونا ویژه بخش فرهنگ، هنر و رسانه ۲۳ دی ماه ۱۳۹۹ است. 

محمدعلی پیرسبزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: متقاصیان دریافت این تسهیلات در کشور و کهگیلویه و بویراحمد باید در سامانه ملی تحفه به نشانی اینترنتی https://tohfeh.farhang.gov.ir نام نویسی کنند. 

وی افزود: این تسهیلات از محل اعتبارات صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان کشور و کهگیلویه و بویراحمد پرداخت خواهد شد.  

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هدف از پرداخت این تسهیلات در کشور و استان حمایت لازم از کسب و کارهای حوزه فرهنگ، هنر و رسانه است که به دلیل شیوع بیماری کرونا دچار آسیب و خسارت شده اند.   

پیرسبزی عنوان کرد: صاحبان کسب و کارهای فرهنگی، هنری و رسانه ای کهگیلویه و بویراحمد مراجعه و درخواست های متعددی برای دریافت این تسهیلات داشته اند. 

وی ابراز داشت: درخواست می شود که متقاضیان دریافت این تسهیلات در کهگیلویه و بویراحمد در فرصت تعیین شده به سامانه ملی تحفه مراجعه و نام نویسی را به روزها و ساعت های پایانی موکول نکنند.  

پیرسبزی گفت: متقاضیان دریافت این تسهیلات در کهگیلویه و بویراحمد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به شامانه ملی تحفه مراجعه کنند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها