سرمربی سایپا: باید دلیل عدم انتخاب نایب رییس را از داورزنی بپرسیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم والیبال زنان سایپا گفت: عدم انتخاب نایب رییس فدراسیون برای ما هم سوال شده و هر چقدر فکر می‌کنیم به پاسخی نمی‌رسیم. باید این سوال را از  محمدرضا داورزنی بپرسیم.

مریم هاشمی روز جمعه پس از برد برابر ذوب آهن در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ذوب آهن تیم خیلی خوب، استخوان‌دار و قدیمی است که خوب کار می‌کند. خوشبختانه برای این بازی تمامی پوئن‌ها، برنامه ریزی‌ها و آنالیز لازم را در نظر گرفتیم. مسابقات آنان را دیدیم و توانستیم با خطا و اشتباهات کمتر پیروز باشیم. ذوب آهن در این بازی خوب کار کرد و قطعا باید در دیدار بعدی برابر این تیم با آمادگی ۱۰۰ درصد حاضر شویم.

وی یادآور شد: برای اولین بار در والیبال زنان ویدیو چک آوردند که کمک بزرگی به کار داوری کرد. ویدیو چک سبب شد تا ۱۵ پوئن را به نفع خودمان به پایان برسانیم. اتفاق خیلی خوبی بود و باید از فدراسیون تشکر کنیم. این قضیه تحول بزرگی در والیبال زنان ایجاد می‌کند و تمامی تنش‌ها، مشکلات و زد و خوردها کمتر خواهد شد.

سرمربی تیم سایپا عنوان کرد: تیم‌ها به ۲ گروه در این فصل تقسیم شدند و سطح آنان در هر ۲ گروه بالا بود. نحوه برگزاری لیگ نیز با توجه به کرونا خوب و رفت و آمد کمتر بود. زیرا هفته‌ای ۲ بازی انجام می‌شود و تیم‌های شهرستانی نهایت ۳ شب در تهران مستقر می‌شدند اما اگر بازی‌ها را پشت سرهم می‌گذاشتند باید یک هفته تا ۶ روز در تهران می‌ماندیم.

وی اضافه کرد: از ابتدای فصل از شرایط برگزاری لیگ راضی بودم و اولین چیزی که دوست داشتیم تا اتفاق بیفتد حفظ سلامتی خانواده، کادر فنی، بازیکنان  وداوران بود. از الان نمی‌توانم برای فصل بعد پیشنهاد دهم زیرا کرونا تصمیم می‌گیرد تا مسابقات به چه شیوه‌ای برگزار شود.

هاشمی خاطرنشان کرد: از آنجایی که مسابقات لیگ تا دهم بهمن جریان دارد، به همین دلیل فدراسیون برنامه خود برای تیم ملی از بهمن به بعد اعلام خواهد کرد. زیرا اگر مسابقاتی وجود داشته باشد حتما با برگزاری اردو تیم ها را آماده می‌کند.

وی در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کنید چرا محمدرضا داورزنی نایب رییس زنان فدراسیون والیبال را انتخاب نمی‌کند، گفت: مهناز شاددل درواقع کار نایب رییس را انجام می‌دهد و البته عدم انتخاب نایب رییس برای ما هم سوال شده و هر چقدر فکر می‌کنیم به پاسخی نمی‌رسیم. باید این سوال را از داورزنی بپرسیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار ورزش