استاندار همدان: ۲۱۵ طرح عمرانی شهرستان کبودراهنگ در دست اجرا است

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: ۲۱۵ طرح عمرانی، خدماتی، تولیدی و اقتصادی به ارزش ۲۹ میلیارد تومان اعتبار هم اینک در شهرستان کبودرآهنگ در دست اجرا است.

🛑سید سعید شاهرخی روز چهارشنبه در سفر به کبودراهنگ و در نشست اعضای کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان بیان کرد: سه میلیارد تومان در این سفر به منظور شتاب بخشی به روند اجرای طرح های در دست اجرای کبودراهنگ اختصاص یافت که یک میلیارد تومان آن برای طرح های شهری و ۲ میلیارد تومان دیگر به سایر طرح ها پیش بینی شد.

وی اضافه کرد: چهار بانده کردن راه ارتباطی همدان - بهار - گل تپه و غارعلیصدر از طرح های مهم شهرستان کبودراهنگ است که با همکاری دولت و بخش خصوصی در حال پیگیری است.

استاندار همدان یادآوری کرد: با اجرای سند راهبردی در شهرستان کبودرآهنگ، سال گذشته ۶۰ درصد بیش از تعهد اشتغال پیش بینی شده فرصت شغلی ایجاد شد.

وی ادامه داد: در همین راستا امسال نیز تاکنون با وجود پیش بینی ایجاد یک هزار و ۵۲۹ شغل اما برای ۲ هزار و ۸۸ جویای کار در شهرستان کبودرآهنگ فرصت شغلی ایجاد شده است.

شاهرخی با بیان اینکه دستگاه سی تی اسکن شهرستان تا دهه فجر راه اندازی می‌شود اظهار داشت: اجرا و احداث ۲ هزار واحد مسکن روستایی با همکاری سازمان برنامه و بودجه یک اقدام اساسی و ماندگار برای خدمت به مردم است.

وی خاطرنشان کرد: ارتقا سطح معیشت مردم و ایجاد فرصت شغلی مهمترین اولویت مسوولان این استان است که تدوین سند راهبردی همدان نیز در این راستا بوده است.

شهرستان کبودراهنگ با حدود ۱۷۰هزار نفر جمعیت و سه بخش مرکزی، شیرین سو و گل تپه در منطقه شمال غربی استان همدان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =