افزایش سهمیه جایزه جشنواره کتاب‌ رشد بررسی شد

تهران- ایرنا- کمیته علمی هجدهمین جشنواره کتاب رشد، فرایند داوری‌ گروه‌ها و تخصیص سهمیه اضافه جایزه این جشنواره را بررسی کرد.

به گزارش روز چهارشنبه  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، کمیته علمی هجدهمین جشنواره کتاب رشد، طی یک نشست هفت ساعته، فرایند داوری‌های گروه‌ها، نتایج گروه‌های داوری، امتیازات کتاب‌ها، دلایل انتخاب کتاب‌ها و محتوای آن‌ها را مورد بحث و بررسی قرار دادند.  

علی‌اصغر احمدی، کوروش امیری‌نیا، افشار بهمنی، سید محمد حسین حسینی، حمیدرضا شاه‌آبادی، فریبا کیا و بهنام نیک‌نژاد اعضای کمیته علمی این دوره از جشنواره هستند.

در این جلسه که با حضور کیومرث جهانگردی دبیر هجدهمین جشنواره کتاب رشد و مهتاب میرایی قائم مقام دبیر جشنواره برگزار شد، اعضا همچنین با توجه به کیفیت کتاب‌های راه یافته به مرحله نهایی، یک جایزه بیشتر برای گروه‌های فیزیک، پیش‌دبستانی (آموزشی)، تاریخ، ریاضی و زیست‌شناسی انتخاب کردند.

 مطابق دستورالعمل برگزاری جشنواره، چنانچه گروه داوری افزون بر سهمیه اختصاص یافته، کتابی را برای دریافت جایزه مناسب بداند، موضوع را به اطلاع کمیته علمی می‌رساند و این کمیته بر حسب شرایط و دلایل ذکر شده در دفاع از کتاب مذکور درباره جایزه اضافی تصمیم‌گیری ‌می‌کند.

عناوین کتاب‌های برگزیده و شایان تقدیر جشنواره، در مراسم پایانی هجدهمین جشنواره کتاب رشد معرفی می شود.

مراسم پایانی هجدهمین جشنواره کتاب رشد روز سه شنبه ۲۳ دی ماه برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =