سپهبد شهید سلیمانی با ترویج مکتب معرفی شود

کرمان - ایرنا - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: تفکر و روش حاج قاسم مانند یک مکتب و مدرسه است لذا سپهبد شهید سلیمانی را با خاطره نمی‌توان تعریف کرد، بلکه باید با ترویج مکتب، ایشان را به نسل جوان معرفی کرد.

به گزارش ایرنا، سردار حسین معروفی روز چهارشنبه در گردهمایی یاران حاج قاسم به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی افزود: رمز موفقیت حاج قاسم سلیمانی استحکام درونی اش بود و شهید سلیمانی در هیچ جا سست نشد، زیرا وقتی ایمان به خدا قوی باشد در هیچ جایی انسان سست نمی‌شود.

وی با بیان اینکه حاج قاسم پاکیزه بود و پاکیزه رفت تصریح کرد: همه ما باید بدانیم که رمز عاقبت به خیری در پاکیزگی است و راه این شهید بزرگوار را ادامه دهیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان تاکید کرد: شهید سلیمانی همواره بیان می کرد برای موفقیت باید الگوی بزرگ داشته باشید و امروز حاج قاسم خودش یک الگوی بزرگ برای همه ما است.

وی اظهار داشت: لشکر پیشکسوتان حاج قاسم سلیمانی برای ترویج سیره این شهید بزرگوار در استان کرمان تشکیل شده که عملی کردن، تبیین و پیشگیری از حوادث غیرمترقبه مکتب حاج قاسم یکی از ماموریت‌های این لشکر است.

گردهمایی یاران حاج قاسم با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، فرمانده سپاه قدس، استاندار کرمان و جمعی از مسئولان و مردم در مصلی شهر کرمان برگزار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =