قالیباف به همراه استاندار از طرح‌های چهارمحال‌وبختیاری بازدید می‌کند

شهرکرد- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه به منظور بازدید از برخی طرح‌های استان چهارمحال و بختیاری که با همراهی استاندار انجام می‌شود، وارد شهرکرد شد.

به گزارش ایرنا، دیدار میدانی از تعدادی از طرح‌های در دست اجرا در شهرستان‌ها از جمله برنامه‌های سفر ۲ روزه محمدباقر قالیباف به استان چهارمحال و بختیاری عنوان شده است.

رییس مجلس شورای اسلامی در بدو ورود در فرودگاه شهرکرد مورد استقبال نماینده ولی‌فقیه در  استان و امام جمعه شهرکرد، استاندار چهارمحال و بختیاری، مجمع نمایندگان استان در مجلس شوری اسلامی و جمعی از مدیران این استان قرار گرفت.

محمدباقر قالیباف در جمع خبرنگاران هدف از سفر دو روزه خود را نظارت میدانی از طرح‌ها و مسائل مختلف این استان عنوان کرد و اظهار داشت: در راستای ماموریت‌های مجلس، موضوع نظارت‌های میدانی از اولویت‌های این نهاد است که با تاکید بر سفر به مناطق محروم کشور پیگیری می‌شود.

وی ادامه داد: سفر به چهارمحال و بختیاری سومین سفر استانی به همین منظور است که امید است با بازدید از مناطق مختلف استان و جمع‌بندی از سفر بتواند در سیاستگذاری‌ها موثر واقع شود.

قالیباف با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری از نظر شاخص‌های توسعه از متوسط کشوری پایین‌تر است، تصریح کرد: این استان بر اساس بررسی‌ها در شاخص‌های متوسط کشوری نسبت به سایر استانها در وضعیت پایین‌تری قرار دارد.

رییس مجلس شورای اسلامی، دیدار با مردم شهید پرور و ولایتمدار استان و بازدید از مناطق محروم استان، بررسی طرح‌های صنعتی و سایر حوزه‌ها را از مهمترین برنامه‌های خود از سفر ۲ روزه به استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =