قاتل مرد کرمانشاهی پس از ۶ ماه فرار در دامغان دستگیر شد

سمنان- ایرنا- رئیس پلیس آگاهی استان سمنان گفت: قاتل مرد کرمانشاهی پس از ۶ ماه فرار سرانجام با تحقیقات تخصصی پلیس در دامغان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ رضا بینقی شامگاه سه‌شنبه به خبرنگاران اظهار داشت: ۶ ماه قبل در یک درگیری در کرمانشاه مرد ۲۸ ساله با ضربات سلاح سرد به قتل رسید و عامل جنایت متواری شد.
وی افزود: با دریافت گزارش این قتل و احتمال فرار متهم به استان سمنان، کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان بررسی‌های تخصصی و تحقیقاتی گسترده‌ای میدانی خود را آغاز کردند.
وی تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده قتل جوان کرمانشاهی که به طور جدی درصدد دستگیری قاتل فراری بودند توانستند با استفاده از اقدامات فنی، تخصصی و بهره‌گیری از فناوری‌های نوین پلیسی مخفیگاه متهم را در شهرستان دامغان شناسایی و تحت کنترل نامحسوس قرار دهند.
بینقی اظهار داشت: با شناسایی مخفیگاه متهم بلافاصله تیمی از ماموران خبره پلیس آگاهی استان سمنان با اخذ نیابت قضایی به شهرستان دامغان اعزام شدند و متهم را پس از ۶ ماه فرار در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.
بینقی خاطرنشان کرد: قاتل ۳۲ ساله در مراحل ابتدایی بازجویی‌ها منکر هر گونه ارتکاب جرم شد، اما در مواجهه با اسناد و مستندات پلیس و روش‌های نوین و علمی کشف به جرم خود اعتراف کرد.
رئیس پلیس آگاهی استان سمنان از بازسازی صحنه و تحویل متهم به مرجع قضایی خبر داد و تاکید کرد: کشف سریع و دقیق جرائم این چنینی به طور ویژه در دستور کار قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

سرخط اخبار استان‌ها