محدودیت تردد شبانه در ۱۰ شهر اصفهان تا پایان ماه دی تمدید شد

اصفهان- ایرنا- سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا اصفهان گفت: محدودیت تردد از ساعت ۲۱ تا چهار صبح در ۱۰ شهر این استان تا پایان ماه دی تمدید شد و در صورت تخلف خودروها جریمه خواهند شد.

حجت الله غلامی شامگاه روز سه شنبه در حاشیه شصت و پنجمین ستاد استانی مقابله با کرونا در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه تمامی شهرهای استان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند، افزود: علاوه بر رعایت دستورالعمل‌هایی ابلاغی برای شهرهای زرد، محدودیت تردد برای ۱۰ شهر استان از جمله اصفهان، کاشان، شاهین شهر، خمینی شهر، نجف آباد، شهرضا، فلاورجان، مبارکه و زرین شهر از ساعت ۲۱ تا چهار صبح تا پایان دی ماه اعمال می‌کنیم.

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا اصفهان اظهار داشت: همچنین مقرر شد محدودیت تردد بین شهری را نداشته باشیم اما خودروهای غیر بومی که از شهرهای قرمز یا نارنجی به سمت اصفهان حرکت می‌کنند اعمال محدودیت کرده و اجازه ورود به استان ندارند.

وی افزود: مقرر شد مراسم محدود با مدت زمان محدود و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بدون پذیرایی در آرامستان‌ها برگزار شود تا شاهد برگزاری مراسم‌ در خانه‌ها و مساجد نباشیم.

غلامی بیان کرد: برگزاری آزمون‌ها و انتخابات مجامع که برگزاری آن‌ها ضروری است با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در این جلسه دانشگاه علوم پزشکی کاشان و اصفهان از وضعیت کاهش روند ویروس کرونا ارائه کردند.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز سه شنبه از مرگ ۹۸ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته بر اثر ابتلا به ویروس کرونا خبر داد که نشان می دهد آمار قربانیان این ویروس در ایران پس از ماهها به زیر یکصد نفر کاهش یافته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها