۱۶ دی ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۰۱
کد خبرنگار: 2443
کد خبر: 84175360
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

مدیرکل دفترامور سیاسی وزارت کشور تعیین شد

تهران - ایرنا - عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی حمزه امرایی را به سمت مدیر کل دفتر امور سیاسی وزارت کشور منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در حکم وزیر کشوربه مدیر کل جدید دفتر امور سیاسی، بررسی و تحلیل مسائل و رویدادهای سیاسی کشور، فراهم آوردن زمینه اجرای مطلوب و کارآمد قانون احزاب و تشکل ها، پیگیری امور مربوط به اقلیت های دینی، مذهبی، فرق و اقوام ایرانی، برگزاری منظم جلسات کمیسیون های کارگری و دانشجویی شورای امنیت کشور و پیگیری امور و مصوبات آن از جمله مواردی بر شمرده شده است که وزیر کشور انتظار دارد، مدیر کل جدید سیاسی با برنامه ریزی دقیق، هدفمند و مبتنی بر اصول نسبت به تحقق آن اهتمام و تلاش کند.

مدیرکل جدید دفتر سیاسی وزارت کشور که از کارکنان پر سابقه وزارت کشور است، جایگزین حمید ملانوری شد که پیش از این به عنوان استاندار خراسان جنوبی انتخاب شد.

امرایی دارای ۲۰ سال تجربه خدمت در حوزه سیاسی وزارت کشور است و سوابقی از جمله معاون مدیرکل سیاسی، رییس اداره چهارم سیاسی، سرپرست دبیرخانه کمیسیون ماده ۱۰، کارشناس امور سیاسی و معاون سیاسی فرمانداری فیروزکوه را در کارنامه اجرایی دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار سیاست