حمله به اهداف دور دست از اهداف تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش است

تهران - ایرنا - معاون عملیات ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: حمله به اهداف دوردست و اقدام آفندی علیه اهداف ثابت و متحرک در زمین، هوا و دریا از اهداف اصلی این تمرین بزرگ رزم پهپادی است.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر دریادار سید محمود موسوی روز سه‌شنبه در حاشیه برگزاری نخستین تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش گفت: به یاری خدا ویژگی‌هایی در پهپادهای ارتش فراهم شده است که با استفاده از سامانه‌های موشکی و تیرباری، عملیات موفقی علیه پرنده‌های بدون سرنشین و با سرنشین مهاجم در ارتفاعات بلند انجام دهند.

وی با تاکید بر بی‌ اثر بودن تحریم‌های ظالمانه دشمن و محدودیت‌هایی که در زمینه واردات و صادرات تجهیزات دفاعی انجام داده است، افزود: توانایی، استعدادها و تعهد متخصصان غیور ارتش موجب شده تا بروزترین موشک‌های هوا به سطح و همچنین بمب‌های نقطه زن و هوشمند، بر روی پهپادها تجهیز شود که انهدام اهداف ثابت و متحرک در زمین و دریا را ممکن ساخته است.

معاون عملیات ارتش خاطرنشان کرد: نصب و استفاده از سامانه‌های مقابله با جنگ الکترونیک در پهپادهای ارتش، موجب شده است که این پهپادها به راحتی از سامانه‌های راداری عبور کرده و اهداف مورد نظر را در فواصل دور با کمترین خطای ممکن مورد تهاجم و حمله قرار بدهند.

امیر دریادار موسوی حمله به اهداف دوردست و اقدام آفندی علیه اهداف ثابت و متحرک در زمین، هوا و دریا را از اهداف اصلی این تمرین بزرگ رزم پهپادی دانست

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار سیاست