پاکدل: تنها حاج قاسم می تواند «حاج قاسم» را معنا کند

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون هندبال امروز در رزمایش کمک مومنانه خانواده هندبال گفت: راه حاج قاسم ادامه دارد و تنها و تنها شخص شهید حاج قاسم می تواند سردار حاج قاسم سلیمانی را معنا کند.

به گزارش ایرنا، علیرضا پاکدل در جریان این مراسم که به همت خانواده هندبال و در نخستین سالگرد شهاد سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سالن سردار حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، اظهار داشت: باتوجه به اینکه مرحله چهارم لیگ هندبال با اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی عزیر مصادف شد و همچنین با عنایت به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر حضور در رزمایش کمک های مومنانه در راستای کمک به نیازمندان جامعه، امروز مراسمی را برگزار کردیم که هم یاد و خاطره شهید عزیزمان را گرامی داشته باشیم و هم در اثنای این مراسم بسته هایی که جامعه هندبال (اعم از ورزشکاران و باشگاه ها) جمع آوری کرده بودند، به خانواده های نیازمند اهدا کنیم.

وی ادامه داد: در کنار آن دیدار دو تیم زغال سنگ طبس و مس کرمان را که به صورت زنده از شبکه زنده پخش شد، در نهایت نظم برگزار کردیم.

رییس فدراسیون هندبال در توصیف سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، تاکید کرد: تنها چیزی که می تواند حاج قاسم را معنا کند، فقط و فقط شخص و شخصیت حاج قاسم است. انشاالله همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند که راه حاج قاسم ادامه خواهد داشت، ورزشکاران ما در رشته هندبال نیز بتوانند راه و مرام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را ادامه داده و زنده نگه دارند. ورزشکاران هندبالیست ما چه بازیکنان داخلی و چه لژیونرها به عنوان سربازان وطن و نظام و افرادی که ترویج دهنده مرام پهلوانی و ارزش های نظام ما هستند، بی شک راه حاج قاسم را ادامه خواهند داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار ورزش