فرماندار: ۷۰ واحد مسکونی برای نیازمندان قرچکی احداث می‌شود

تهران- ایرنا- فرماندار قرچک گفت: ۷۰ واحد مسکونی با همکاری برخی ادارات و خیرّان برای ایتام و نیازمندان این شهرستان ساخته می‌شود.

بهمن خطیبی روز سه‌شنبه در جلسه هماهنگی احداث منازل مسکونی ویژه نیازمندان که در محل فرماندای قرچک برگزار شد اظهار داشت: در راستای اجرای پویش تأمین واحدهای مسکونی برای خانواده‌های ایتام و نیازمندان، ۷۰ واحد مسکونی با مشارکت برخی ادارات، خیران و مردم نیکوکار برای ایتام این شهرستان ساخته می‌شود.

وی افزود: عملیات احداث ۳۵۲ واحد مسکونی ویژه مددجویان استان تهران در شهرستان پیشوا در حال اجرا است که ۷۰ واحد مسکونی این مجتمع به مددجویان قرچک اختصاص دارد و در کنار خیران، برخی ادارات نیز سهم خود را در این امر خداپسندانه ادا می‌کنند.

فرماندار قرچک گفت: علاوه بر این، با مشارکت خیرّان و ارگان‌های مختلف، واحدهای مسکونی روستایی در مناطق مختلف این شهرستان احداث می‌شود.

خطیبی اضافه کرد: سه اصل توانمندسازی افراد زیر پوشش نهادهای حمایتی در حوزه اشتغال و خودکفایی، مسکن و مسائل فرهنگی اجتماعی همواره مورد تأکید مسوولان است و همه موظفند تا در راستای تحقق این مهم، گام‌های اساسی بردارند.

وی افزود: بهمن ماه سال ۹۷ نیز ۲۰ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد قرچک واگذار شد.

در حال حاضر بیش از سه هزار و ۵۰۰ خانواده زیر پوشش خدمات و حمایت های کمیته امداد حضرت امام (ره) قرار دارند و به صورت ماهانه مستمری دریافت می کنند و یا از خدمات موردی بهره مند می شوند.

قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها