مطهری: پرسپولیس تحت فشار است/ هیچ وقت برای تساوی بازی نکرده‌ایم

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه باید فشار روانی از روی این تیم برداشته شود، گفت: هیچ وقت برای تساوی بازی نکرده‌ایم.

به گزارش ایرنا، حمید مطهری پس از تساوی پرسپولیس برابر سپاهان در دیداری معوقه از هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: بازی جانداری را شاهد بودیم. فشاری روانی که روی تیم ما است بار سنگینی روی دوش بازیکنان گذاشته است. نمی‌دانم یک تیم باید دیگر چکار کند؟ بازیکنان با همه وجودشان بازی می کنند اما کمی فشار روی آنها است. سپاهان تیم قابل احترامی است و هر ۲ تیم فوتبال خوبی ارائه دادند.

وی افزود: کنترل بازی را در اختیار داشتیم. باید ریتم بازی را سریع‌تر کنیم تا کار تیمی بهتری داشته باشیم. پشت مدافعانمان موقعیت به سپاهان ندادیم و از طرفی موقعیت‌های خوبی را در نیمه دوم ایجاد کردیم. باید بار روانی از روی تیم ما برداشته شود که بخش اعظم برداشته شدن این بار روی کادر فنی است.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: دنبال ۳ امتیاز بازی بودیم و این از فرم بازی ما مشخص است. همیشه دنبال ۳ امتیاز هستیم. باید این‌ مساله را بپذیریم که مقابل تیم باشخصیتی بازی کردیم که قهرمانی متعددی داشته است. باید بهتر باشیم تا در بازی‌های آینده نمایش قابل قبولی داشته باشیم.

وی در مورد تغییر سیستم پرسپولیس برای این دیدار خاطرنشان کرد: ما همیشه شکل تعریف شده و با وظایف متفاوت داریم. خودمان را برای شهرآورد آماده می‌کنیم و مشکل نداریم. ما گروهی منسجم هستیم. همیشه به نظرم باید راجب تیم ما صحبت شود اما هر هفته که من به نشست می‌آیم تنها در مورد مهاجمان صحبت می شود.

مطهری در خصوص اینکه پرسپولیس به خاطر شهرآورد هفته آتی محتاط بازی کرد، اضافه کرد: مگر می‌شود در تیم بزرگ پرسپولیس در زمین خود برای مساوی بازی کنیم؟ اصلا اینگونه نیست. ما دنبال ۳ امتیاز بودیم و موقعیت‌هایی هم ایجاد کردیم. اما به هدفمان نرسیدیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار ورزش