رزمایش کمک‌های مومنانه بسیج ناحیه سلمان فارسی برگزار شد

تهران- ایرنا- فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۲۱۵ ایثار سلمان فارسی در رزمایش کمک‌های مومنانه به خانواده‌های نیازمند تاکید کرد: در کنار توزیع کمک‌های معیشتی، موضوعات کارآفرینی برای کمک به اقتصاد خانواده ها دنبال می شود.

سرهنگ دوم پاسدار «محمد جعفری» عصرچهارشنبه در حاشیه رزمایش کمک های مومنانه که در مسجد امام رضا (ع) در خیابان کمالی منطقه ۱۱ برگزار شد به خبرنگار ایرنا گفت: حوزه مقاومت بسیج ۲۱۵ ایثار، ۲۱۶ صدیقین و پایگاه های تابعه با همکاری خیرین و مردم نیکوکار منطقه در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی و کمک‌ رسانی به مستمندان و افراد کم‌برخوردار جامعه به توزیع بسته های معیشتی و اهدا جهیزیه اقدام کرد.

وی ادامه داد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه تاکنون این ناحیه توانست در چندین مرحله کمک های مومنانه خود را به دست مردم شریف و آبرومند برساند و آنها را در شرایط سخت اقتصادی و پیدایش ویروس منحوس کرونا که تاثیرات بسزایی در زندگی و شغل اکثریت افراد جامعه ایجاد کند.

 جفعری یادآور شد:  امروز در ادامه این کمک ها که با حضور  مسئول قرارگاه فرهنگی این حوزه، حجت الاسلام سیدعباس سمیع زاده امام جماعت مسجد امام رضا(ع) و جمعی از معاونان ناحیه سلمان فارسی برگزار شد، بیش از ۴۰۰ بسته کمک معیشتی در بین خانواده های نیازمند توزیع شد. 

فرمانده حوزه ۲۱۵ ایثار خاطرنشان کرد: در کنار توزیع کمک های معیشتی، موضوعات کارآفرینی برای کمک به اقتصاد خانواده ها به طور جدی دنبال می شود.

به گفته جعفری راه اندازی کاروان تبلیغی خودرویی و اجرای گروه های سرود در محلات، برپایی ایستگاه های صلواتی و همچنین توزیع بسته های بهداشتی و اجرای برنامه روایتگری با موضوع سبک زندگی سردار حاج قاسم سلیمانی از دیگر برنامه های ناحیه مقاومت بسیج سلمان فارسی سپاه محمدرسول الله (ص) تهران بزرگ بود که درسطح منطقه با همکاری پایگاه های تحت پوشش خود برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها