سرمربی ذوب‌آهن: بازیکن ما باید تمرکز بیشتری داشته باشند

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازیکنان تیم ما باید در زمین تمرکز و دقت بیشتری در زدن ضربات پایانی برای دستیابی به نتیجه داشته باشند.

به گزارش ایرنا، رحمان رضایی عصر سه‌شنبه در نشست خبری پس از شکست تیمش از تراکتور تبریز افزود: در نیمه نخست سعی ما این بود که از در زمین حریف به تیمشان فشار وارد کنیم و بتوانیم به گل برسیم اما در جابه جا شدن تاخیر داشتیم و موقعیت‌های خود را از دست دادیم.

وی گفت: در نیمه دوم برای جبران گل خورده به پرس خود ادامه دادیم و موفق به گلزنی شدیم، اما در یارگیری‌ها بدرستی عمل نکردیم و در نهایت  شکست خوردیم.

رضایی بادآورده شد: در طول هفته قبل و در تمرینات تاکید زیادی به یارگیری نفر به نفر داشتم اما بازیکنان ما ابن توصیه را فراموشی کردند و امروز گل خوردیم و حتی نتوانستیم دروازه خالی را باز کنیم.

رضایی با بیان اینکه به تیم ذوب‌آهن امیدوار هستم ، اظهار داشت: این تیم می‌تواند مشکلات خود را برطرف کند که این کار نیاز به دقت بیشتری دارد.

سرمربی ذوب‌آهن افزود: تا آخر فصل، بازی‌های زیادی در پیش رو داریم که  با برنامه‌ریزی، تلاش، کار و تمرکز بیشتر به اهداف خود خواهیم رسید و تیم ما به روال خود بازمی گردد چون در فوتبال، وقوع هر چیزی ممکن است.

وی با بیان اینکه روند ناداوری ها برای ذوب‌آهن در این فصل گران تمام شدهستی است، خاطرنشان کرد: اگر داوران بازی های گذشته بدرستی قضاوت می کردند ما اکنون جزو سه تیم اول جدول بودیم و بهرحال حق تیم ما خیلی ضایع شده است.

 رضایی با بیان اینکه بایداز طریق باشگاه و مدیریت روی داوری تمرکز کرد و داوران باتجربه و بهتری در بازی های پیش رو داشته باشیم، اظهار امیدواری کرد که تیمش در بازی‌های پیش رو اشتباهات خود را کمتر کند و به نتایج خوبی دست یابد.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و تراکتور تبریز از هفته دهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۵ روز سه شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار و در پایان تیم میهمان با نتیجه ۲ بر یک پیروز میدان شد.

با این نتیجه، تیم ذوب‌آهن با ۶ امتیاز در رده پانزدهم و تراکتور با ۱۶ امتیاز در رده سوم لیگ برتر فوتبال کشور قرار گرفتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها