پیروزی سایپا در نخستین دیدار مرحله نهایی لیگ والیبال برتر زنان

تهران- ایرنا- تیم سایپا تهران در نخستین دیدار مرحله نهایی لیگ برتر والیبال زنان ایران موفق به شکست ذوب‌آهن اصفهان شد.

به گزارش ایرنا، مرحله نهایی بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از امروز (سه‌شنبه) در سالن فدراسیون آغاز ‌شد.
در نخستین مسابقه این مرحله، تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و سایپا تهران به مصاف یکدیگر رفتند که نارنجی پوشان سایپا با شکست سه بر صفر حریف به نخستین پیروزی خود در این مرحله از مسابقات دست یافتند.
شاگردان فریبا صادقی سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان در سه ست متوالی این مسابقه با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۰ مغلوب سایپا شدند تا یک گام از عنوان قهرمانی این مسابقات دور شوند.
در گروه چهار تیم برتر مرحله نهایی لیگ برتر والیبال زنان، تیم‌های سایپا، شهرداری قزوین، پیکان تهران و ذوب‌آهن اصفهان برای کسب مقام‌های اول تا چهارم به صورت دوره‌ای در سه هفته متمرکز به مصاف یکدیگر می‌روند و جایگاه نهایی تیم‌ها بر اساس جدول این گروه بعد از شش دیدار هر تیم مشخص خواهد شد.
در دیگر مسابقه امروز این مرحله و از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه، تیم‌های شهرداری قزوین و پیکان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
همچنین برای نخستین بار در این مرحله از لیگ برتر والیبال زنان از سیستم ویدیوچک استفاده می‌شود و VIS مسابقات نیز فعال است.
تیم‌های اکسون، سروقامتان بابل، خجسته اسلامشهر و ستارگان فارس نیز برای کسب مقام‌های پنجم تا ششم با هم بازی خواهند کرد که مسابقات آنان در ۲۰، ۲۲ و ۲۴ دی‌ به میزبانی کمپ چمران در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

سرخط اخبار ورزش