برد شیرین تراکتور با درخشش عباس‌زاده؛ «رحمان» در بحران

تهران- ایرنا- تراکتور با درخشش مهاجم شمالی خود از سد میزبانش ذوب‌آهن گذشت و به طور موقت راهی رده سوم شد. رحمان رضایی و تیمش هم همچنان در حسرت برد باقی ماندند.

به گزارش ایرنا، تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و تراکتور تبریز از ساعت ۱۵ امروز(سه شنبه) در چارچوب هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میهمان موفق شد به برتری ۲ بر یک برسد.

مسعود شجاعی در غیاب اشکان دژاگه، از ابتدا در درون زمین بود تا وظیفه هدایت تیم در کنار زمین به عهده عباس چمنیان باشد. شجاعی روی هر ۲ گل تیمش هم موثر بود و زننده هر ۲ گل یک نفر بود. محمد عباس‌زاده بازیکن ۳۰ ساله تراکتور در ادامه روند گلزنی‌های خود در این فصل موفق شد در دقایق ۲۵ و ۸۲ برای تیمش گلزنی کند. گل اول از روی پاس در عمق شجاعی به دست آمد و گل دوم برگشت شوتی بود که اکبر ایمانی زده بود. در سوی مقابل تنها گل ذوب‌آهن به وسیله ایوان مارکوویچ در دقیقه ۷۹ به ثمر رسید.

با این نتیجه تیم تبریزی موفق شد چهارمین برد این فصل را به دست بیاورد و با ۱۶ امتیاز به رده سوم صعود کند. شاگردان رحمان رضایی هم همچنان در حسرت برد در این فصل باقی ماندند و تجربه سومین باخت ۶ امتیازی باقی ماندند و در رده پانزدهم ایستادند. باید دید تکلیف رحمان رضایی و تیمش در ادامه فصل چگونه خواهد شد.

از اتفاقات جالب بازی اعتراض شدیدی بود که ذوبی‌ها در ابتدای نیمه دوم داشتند و معتقد بودند حسن اکرمی به دلیل هند مدافع تراکتور باید برایشان پنالتی می‌گرفت. اتفاقی که رخ نداد.دانیال مومنی از ذوب و میلاد فخرالدینی از تراکتور کارت زردی‌های این دیدار بودند.

ترکیب ذوب‌آهن

شهاب گردان، وحید محمدزاده، مسعود ابراهیم زاده، قاسم حدادیفر، علی دشتی، میلاد جهانی، دارکو بیدوف، مهرداد قنبری، دانیال مومنی، فرشاد محمدی مهر، محمد سلطانی مهر

ترکیب تراکتور

محمدرضا اخباری، میثم تیموری، وفا هخامنش، هادی محمدی، میلاد فخرالدینی، اکبر ایمانی، حمید بوحمدان، سعید مهری، مهدی تیکدری، مسعود شجاعی و محمد عباس‌ زاده

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار ورزش