جایگاه فوتبال کرمانشاه باید ارتقا یابد

کرمانشاه- ایرنا- سرپرست فدراسیون فوتبال با اشاره به ظرفیت‌های فوتبالی بسیاری که در کرمانشاه وجود دارد، گفت: جایگاه فوتبال کرمانشاه این نیست و همه باید کمک کنند تا این استان به جایگاه واقعی خود دست یابد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حیدر بهاروند عصر سه شنبه در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان کرمانشاه افزود: رییس هیات فوتبال باید از همه ظرفیت‌های موجود در استان بهره بگیرد و اعضای مجمع هم باید نسبت به وظایف خود آگاه باشند و از ابزارهای نظارتی خود برای پیشرفت فوتبال در کرمانشاه بهره بگیرند.

وی استاندار کرمانشاه را فردی علاقه‌مند به فوتبال دانست و اظهار داشت: وجود چنین استانداری برای کرمانشاه نعمت است و باید از این ظرفیت برای توسعه فوتبال کرمانشاه استفاده کنید چون ممکن است استاندار بعدی هیچ اعتقادی به فوتبال و توسعه آن نداشته باشد.

بهاروند ادامه داد: استان‌های غرب کشور استعدادهای بسیاری در رده‌های سنی مختلف دارند که باید فعال شوند و همچنین هیات‌های شهرستانی که امروز کمترین امکانات را دارند تقویت آنها در دستور کار باشد.

سرپرست فدراسیون فوتبال بر تقویت بخش خصوصی و جذب اسپانسر برای اداره تیم‌های استان تاکید کرد و گفت: کسی از مرکز پول نمی‌دهد تا شما تیمداری کنید باید بخش خصوصی را تقویت و با برنامه‌ریزی و تلاش فراوان، کرمانشاه را به جایگاه واقعی خود در فوتبال کشور برسانید.

«علی محبی‌زنگنه» در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان کرمانشاه توانست با کسب ۱۵ رای برای چهارمین دوره متوالی رییس این هیات باقی بماند.

سرخط اخبار استان‌ها