رییس هیات فوتبال کرمانشاه برای چهارمین دوره متوالی ابقا شد

کرمانشاه- ایرنا- «علی محبی‌زنگنه» در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان کرمانشاه توانست با کسب ۱۵ رای برای چهارمین دوره متوالی رییس این هیات باقی بماند.

انتخابات هیات فوتبال استان کرمانشاه عصر سه شنبه با حضور «حیدر بهاروند» سرپرست فدراسیون فوتبال، «صابر رحیمی» مدیرکل ورزش و جوانان و اعضای مجمع در اداره‌کل تربیت ‌بدنی کرمانشاه در حالی آغاز شد که ۶ کاندیدا برای ریاست این هیات اعلام آمادگی کرده بوند.

علاوه بر محبی‌زنگنه، «فریبرز رحیمی»، «حسین بیگلری»، «محمدمهدی قربانی»، «مرتضی کلهری» و «پرویز نیک‌روش» برنامه‌های خود را در مدت هفت دقیقه برای اعضای مجمع بیان کردند و آقایان کلهری، نیک‌روش و بیگلری ضمن انتقادات تندی نسبت به وضعیت فوتبال در کرمانشاه به نفع رحیمی انصراف دادند.

بعد از پایان رای‌گیری از مجموع ۲۷ رای ماخوذه رحیمی ۱۱ رای، قربانی یک رای و  محبی‌زنگنه توانست با کسب ۱۵ رای به مدت چهار سال رییس هیات فوتبال استان کرمانشاه باقی بماند.

محبی زنگنه در برنامه‌های اعلامی خود بر استعدادیابی در همه رده‌های سنی تاکید کرد و گفت: در این راستا با آموزش و پرورش همکاری لازم را انجام می‌دهیم و سعی می کنیم مسابقات فوتبال را در همه رده‌های سنی برای آقایان و بانوان برگزار کنیم.

برگزاری مسابقات ساحلی، ایجاد سامانه ثبت بازیکنان، توجه به رده‌های سنی پایه، دعوت از مربیان کشوری برای استعدادیابی، آموزش و تربیت مربیان و داوران، برگزاری کلاس‌های مدیریت و حمایت مالی از تیم‌ها بخشی از برنامه‌های محبی‌زنگنه رییس هیات فوتبال استان کرمانشاه بود که به آن اشاره کرد.

سرخط اخبار استان‌ها