۱۶ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۳
کد خبرنگار: 3140
کد خبر: 84175008
۰ نفر

برچسب‌ها

پردیس سینمایی سقز دارای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی است

سنندج - ایرنا - مدیرعامل موسسه فرهنگی و تبلیغاتی بهمن سبز حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه پردیس سینمایی سقز دارای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی است گفت: این پردیس با پیشرفته ترین تجهیزات صوتی و تصویری تا پایان سال افتتاح می‌شود.

به گزارش ایرنا، سیدمصطفی حسینی روز سه شنبه در بازدید از مجموعه پردیس سینمایی شهرستان سقز اظهار داشت: این پردیس سینمایی دارای کافه کتاب، کافی شاپ، سالن انتظار و مجموعه بخش‌های فرهنگی است و بزودی در اختیار فرهنگ دوستان این شهرستان قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه این طرح بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: بیش از ۳۵ میلیارد ریال برای تجهیز این مجموعه هزینه خواهد شد که امیدواریم تا پایان سال مورد بهره برداری قرار گیرد.

فرماندار ویژه سقز هم در این بازدید اظهار داشت: تاکنون بیش از ۱۲ میلیارد ریال برای ساخت این طرح از محل اعتبارات شهرستانی و استانی هزینه شده است.

کامیل کریمیان یادآور شد: سقز با داشتن سابقه دیرین فرهنگی و غنی در حوزه هنرهای نمایش، سالها از داشتن سینما محروم بود که افتتاح سینما نقش مهمی در توسعه و گسترش فرهنگ به عهده دارد.

طرح پردیس سینمایی شامل سه سالن که سالن اصلی آن ۴۶۰ نفره و دارای ۲ سالن ۴۶ نفره است.

در این بازدید، رییس سازمان سینمایی حوزه هنری، معاون اداری و مالی حوزه هنری، مدیر پخش و بازاریابی بهمن سبز و نمایندگانی از حوزه هنری استان کردستان حضور داشتند.

موسسه بهمن سبز در زمینه سینما فعالیت می کند و می کوشد شاخص های ساخت و نمایش آثار سینمایی و پخش را ارتقا داده تا از این مسیر به توسعه مخاطبان و رضایتمندی آنان نایل شود.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها