بادامچیان: جبهه استکبار دچار بحران همه جانبه شده است

تهران - ایرنا - دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: جبهه استکبار دچار بحران همه جانبه شده و نمونه اش را در آمریکا، اروپا و رژیم اشغالگر قدس می‌بینیم.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان صبح سه شنبه در سومین کنفرانس احزاب حامی مقاومت که در تهران برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد شهیدان سرداران حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و شهید فخری‌زاده، اظهار کرد: قول خداوند حق و وعده‌اش صدق و تحقق یافتنی است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه خداوند را به خاطر بیداری اسلامی شکرگذاریم که موجب انتفاضه و قیام مسلمانان شده در گام‌های اولش مستکبران را دچار نگرانی و آشفتگی و اقتدار مسلمین را آشکار کرده است، گفت: جبهه استکبار الان دچار بحران همه جانبه شده و نمونه اش را در آمریکا، اروپا و رژیم اشغالگر قدس می‌بینیم.

بادامچیان با تاکید بر اینکه طلیعه پیروزی ملت‌های به پاخاسته کاملاً روشن است، گفت: در این رابطه وظیفه اصلی ارتباط بیشتر و بهتر همه انسان‌های مجاهد و راستین و احزاب و سازمان‌های مقاومت با یکدیگر هست.

وی افزود: این خواست رسول مکرم اسلام است که هرچه بیشتر تحقق یابد رضای ایشان از ما بیشتر خواهد بود. امیدواریم همه با هم یک دست واحد بر علیه انسان های غیر ارزش‌گرا و غیرخدایی باشیم.

بادامچیان با بیان اینکه حزب موتلفه اسلامی که حدود ۶۰ سال پیش به دستور امام خمینی(ره) در بیت محترم ایشان تاسیس شد، در طول بیش از نیم قرن مجاهدت کوشیده که با همه گروه‌ها و افراد مبارز ارتباط داشته باشد، گفت: حالا هم با مسالت مزید توفیقات برای تشکل‌ها و احزاب و سازمانهای مبارز آمادگی دارد در ارتباط و مراوده با همه بزرگواران در تحقق اهداف رهبر انقلاب اسلامی همکاری و همفکری داشته باشد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه در دنیای غیر اسلام شبکه بزرگی به نام «آیکپ» توانسته صدها حزب را در کشورهای گوناگون با هم آشنا و مرتبط سازد و حزب موتلفه از ایران هم با آن ارتباط دارد گفت: قطعاً ایجاد یک سازمان و شبکه‌های بین احزاب و تشکل‌های مقاومت و اسلامی به آزادی خواهی در کشورهای گوناگون می تواند مشابه و بهتر از آن را فراهم سازد تا بتوانند در ارتباط با همه حرف‌شان را بهتر برآورده سازند.

سومین کنفرانس احزاب حامی مقاومت با پیام حضرت آیت الله العظمی علوی گرگانی صبح امروز با حضور نمایندگانی از کشورهای عراق، فلسطین، نیجریه، افغانستان و... برگزار شد.

آیت الله علوی گرگانی دراین پیام، تنها راه مبارزه با نقشه‌های شوم استکبار را مقاومت مسلمانان در سایه همدلی و وحدت اسلامی عنوان و توصیه کرد که با هم اندیشی و اتخاذ راهکارهای مناسب در سایه تعالیم روح بخش قرآن و تبعیت از علما و بزرگان دینی و با استعانت از خداوند متعال در مسیر مبارزه با صهیونسم بین الملل کوشا باشید و سستی به خود راه ندهید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

سرخط اخبار سیاست