ترور شهید فخری‌زاده نشان استیصال دشمن در جلوگیری از رشد علمی کشور است

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کنگاور گفت: ترور شهید فخری زاده نشان‌دهنده استیصال دشمن در جلوگیری از رشد و توسعه علمی ایران است؛ چرا که دشمنان همه نوع تحریم علیه ما اعمال کردند اما نتوانستند خدشه‌ای به آن وارد کنند.

سرهنگ علی اصغر اله دانه روز سه شنبه در آستانه چهلمین روز شهادت شهید فخری زاده در گفت‌و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ترور ناجوانمردانه و کور این شهید والامقام که در جهت متوقف کردن مسیر پرافتخار و ارزشمند رشد علمی کشور بوده را محکوم می کنیم.

وی ترور فخری زاده را نشان از استیصال، درماندگی و یأس دشمن برشمرد و تاکید کرد: ایادی استکبار با شهادت فخری زاده و سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی تلاش می‌کنند که رشد هسته ای و پیشرفت های محور مقاومت را تضعیف کنند.

سرهنگ اله دانه در ادامه با اشاره به اینکه خیال باطلی است که دشمن تصور می‌کند با این اقدامات ناجوانمردانه حرکت شتابان علمی و افتخارآفرینی های محور مقاومت را متوقف می‌کند، تصریح کرد: با ظهور هزاران حاج قاسم و نخبگان و دانشمندان، رشد و توسعه کشور نه تنها متوقف نمی شود بلکه با قدرت بیشتری ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه با بیان اینکه خون حاج قاسم سلیمانی جوشش و خروشی در جهت همدلی بیشتر مردم ایران و آزادی خواهان جهان ایجاد کرده، افزود: امروز همبستگی میان امت اسلام و جامعه علمی نخبگان باعث شده شاهد رشد علمی چشمگیری در عرصه های منطقه ای، ملی و بین المللی باشیم.  
شهید فخری زاده معاون وزیر دفاع و رییس سازمان پژوهش و نوآوری های دفاعی کشور روز هفتم آذر ماه در منطقه آبسرد دماوند مورد هدف یک عملیات تروریستی قرار گرفت و به شهادت رسید.

سرخط اخبار استان‌ها