رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران: به نیروهای جوان و پویا اعتماد کنیم

تهران - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران اظهار داشت: ما باید به نیروهای جوان و پویا هم اعتماد کنیم و سکان مدیریتی را به آنها بسپاریم.

دکتر جلیل کوهپایه زاده در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل بیمارستان فیروزگر گفت: مرکز درمانی فیروزگر یکی از بزرگترین و با اهمیت ترین بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی ایران است که با تلاش های ارزشمند دکتر زمانی مدیر عامل پیشین بیمارستان و تیم ایشان، شاهد کسب موفقیت ها و رتبه های برتر این مجموعه در حوزه پزشکی و سلامت هستیم.

به گزارش سه شنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، مراسم تکریم دکتر فرهاد زمانی؛ مدیر عامل پیشین و معارفه دکتر سعید صفری با حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ایران و جمعی از اعضای هیات علمی بیمارستان برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران افزود: اجرای پروژه مرکز هزار تخت خوابه در این مجموعه حاصل زحمات مدیر عامل و سایر اساتید بیمارستان بوده که در دست پیگیری است.

کوهپایه زاده در خصوص مدیر عامل جدید بیمارستان نیز گفت: دکتر صفری یکی از نیروهای پویا، پرانرژی و با انگیزه است، لذا از همه اعضای هیات علمی می خواهم که با همدلی و همکاری او را در مسیر پیشرفت و آینده درخشان بیمارستان یاری رسانند.

سعید صفری؛ مدیر عامل جدید بیمارستان نیز در این نشست از فرهاد زمانی به عنوان استاد خود در دانشگاه یاد کرد که از کمک های علمی وی بهرمند شده است.

بیمارستان فیروزگر علاوه بر خدمات درمانی یک مرکز آموزش پزشکی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی ایران است.

این مرکز درمانی در سال  ۱۳۳۰ توسط روانشاد ارباب گشتاسب فیروزگر از هموطنان زرتشتی ساخته و به صورت وقف به وزارت بهداری واگذار گردید. در سال ۱۳۳۳ بصورت درمانگاه کار خود را شروع نموده و در سال ۱۳۴۳ با ۱۷۰ تخت و اتاق عمل و بخش های مختلف رسما" افتتاح گردید. اکنون دارای ۳۴۱ تخت مصوب و ۴۳۵ تخت فعال است.

همچنین ساختمان مهمانسرای بیمارستان جهت اسکان همراهان در طبقات ۳ و چهار بیمارستان قرار دارد.

 مساحت کل بیمارستان ۱۸ هزار مترمربع و مساحت زیر بنای آن ۲۰ هزار متر مربع است

مرکز آموزشی درمانی فیروزگر در منطقه ۶ شهرداری در تقاطع خیابان حافظ و طالقانی در خیابان به آفرین قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش